Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Julia !

 

Zapomniałam Ci jeszcze dodać, że w żółtym domu obok mnie w lipcu tego roku urodził się chopczyk. To będzie główny kolega Waszego Antka - pewnie będą razem do szkół chadzać i po polach hasać ;-)

 

A na naszej uliczce w przyszłym roku będzie jeszcze troje nowych dzieciaczków ;-)

 

 

A w ogóle to WITAM NA FORUM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam najnowsze zdjęcia. Prawdę mówiąc na widok drzwi zapowietrzyłam się. Cudne...

 

Pozwolę sobie jeszcze zacytować:

Najgorsze są deski z gwoździami, których mamy wszędzie całe stosy.

Prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem. Musiałaś mieć bardzo bałaganiarska ekipę (ekipy). Moi sami sprzątali, nigdzie nie walała się żadna deska, a o desce z gwoździem to już w ogóle nie było mowy. Wszystko zawsze na końcu dnia było posprzątane. A może to ja miałam jakąś dziwna ekipę ?

 

Acha i trzymam kciuki, żeby udało się wszystko z tym poddaszem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za drzwi JoShi !!! :-)

 

 

Przyznaje szczerze - moje ekipy były najbardziej niechlujne jakie można sobie wyobrazić. Chyba nigdy nie doprowadzimy tej działki do porządku. Ostatnio doszłam do wniosku, że wyglada u nas jak w cygańskiej wiosce.... A jest tylko gorzej i gorzej. Teraz jeszcze stropian wala się wszędzie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi pijanymy budowlańcami to tak jest :-(

u mnie tynkarze pewniego piknego weekendu tak popili że jak w poniedzialek rano tam wpadłem to musiałem sie trzymac dobre dwa metry od nich! mówili ze w poniedzialek skończa a jak byłe o 12 to chłopaki dopiero co weszli na rusztowania i miałem wrażenie ze sie z nich poprostu sp...., tak popoli ze im sie nawet tynk do ścian nie kleił :wink:

 

ale skończyli i pojechali..... al nie dam głowy ze nie wróca do mnie :-) bo faktycznie dobrze robili jak byli trzeźwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam niepijąca ekipę. Jak raz właściciel firmy zmienił murarza i przysłał mi pijanice na którego narzekał pomocnik, to się wściekłam. Do tego ten pijus chodził zalany po welbunku i pytał mnie jak ma murować. Po dwóch telefonach do właściciela firmu, z czego jeden nie był dla niego z pewnością przyjemny, pijany murarz stracił prace a u mnie robota zaczęła sie posuwać do przodu. Potem ten murarz miał do mnie pretensje, że stracił przeze mnie prace a przecież ma żonę i dzieci... Szkoda, że o nich nie myślał jak pił. Tak, czy siak zero sentymentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza, nie martw sie musi to jakos byc...Czasami tak jest, ze slow brakuje i czlowiek bliski jest zalamaniu ale potem znow cos ruszy do przodu i znow jest lepiej...

My na poddaszu tez mamy zrobiona tylko welna i folie...Bo maz chce sam - kieeeedys tam - zrobic boazerie...

Podobno nie przeszkadza, ze jest tak jak jest.., a zrobilo sie duzo cieplej, no i mozna bylo zaczac ogrzewac.., bo cieplo juz nie ucieka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko - ja taka zapozniona na forum. Wchodze do ciebie i nie wiem co najpierw mam pisac :p

 

No ale najpierw gratki z okazji fasolki! Super, bo bedzie juz mieszkac w nowym domu :D Piekne macie drzwi wejsciowe i okna w realu :D Jestem zachwycona :D

 

Troche gorzej z ekipami- z tymi od ocieplenia poddasza to samo przechodzilam- jakis deficytowy towar, ale nie dziwie sie, bo robota jest okropna :roll: U mnie po 3 tygdoniach dopero zaczeli klasc plyty k-g :roll: Powiem ci, ze masz anielska ciepliwosc- ja jakbym spotkala na budowie pijanego robotnika wywalilabym na zbity pysk z awantura. Co oni wszyscy u was tacy pijacy- epidemia jakas? :evil: naprawde wspolczuje :roll:

 

Bede trzymac kciuki i wysylac wam dobre fluidy, coby tynkarz i elewacyjni skonczyli jak najszybciej. :D

 

Co do koloru bramy- trudny wybor. Tez chcialam jasna, ale stanelo na brazowej. Kolor tynku ma tu duze znaczenie. Ale ty jestes spec od elewacji, wiec na pewno dobrze wybierzesz :wink:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...