Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

Gratuluję córuni :p Widzę, że to "sezon na dziewczynki". Anka Węgrzyn też będzie miała córkę- hm to może ja też powinnam pomyśleć? :wink: :roll: :oops: Póki co mam w domu trzech chłopów i czuję się trochę osamotniona :roll:

 

Mówisz że to sezon na dziołchy??? to może dobrze trafiłem.... dziś Ziutka idzie na ponowne USG może cośik bedzie widać - wiecie co.... :wink:

 

Zuzza GRatulacjE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zuzza gratuluję córeczki. Super wiadomość. Andrzej będzie musiał chyba dobudować jeszcze jedną łazienkę :)

 

Bylismy bodajze przedwczoraj wieczorem u nas na placu. Paliło się u Was światło, wiec zajechalismy w odwiedziny, ale zastalismy tylko robotników.

 

Moze nastepnym razem sie uda. Szczegolnie, ze teraz bedziemy bywać tam regularnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratualcje :-)

 

Jesteście baaardzo mili :-)

 

Julienx - my teraz jesteśmy prawie codziennie, ale tylko do 13... Bo wtedy Dalia po nas dzwoni i musimy pędzić po nią do szkoły.

To są uroki nicnieróbstwa - oboje teraz mamy dużo czasu :-)

Z nowych wieści to sąsiadce z pierwszego domu urodził się synek ;-) Wasz maluch będzie miał kolejnego kumpla ;-)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się domagam wiosennych zdjęć:

ta cholerna kuchnia

projekt łózka - musi być zamówione z kuchnią

szafki nocne - to samo

komoda do kompletu

garderoba żeby miec z głowy

AGD

tynk na elewację

sztukateria na elewację

listwy ozdobne do wewnątrz

podbitka

 

oraz DOMAGAM się wyciszenia, uspkojenia, uśniechu, pogłaskania brzuszka w imieniu

panny jeszce nie widocznej a na pewno uroczej lokatorki własnego maminego M1

wszystkiego najlepszego Kobitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinko,

 

Zdjęcia wkleję za chwilkę, ale sa takie mało wiosenne.... Może dziś poszukam jakiś śladów ożywienia :-)

 

A co do wyciszenia to ja jestem najspokojniejszą osobą na świecie :-) Nie wiem tylko dlaczego nie mogę spać całe noce i zastanawiam się czy w gabinecie na suficie gładzić czy nie.... I tak sobie leżę, patrzę w sufit i roztrząsam tego typu problemy :-) Na szczęście moge pospać w dzień jak mi się zamarzy :-) Teraz naprawdę nie mam żadnych stresów :-)

 

A uśmiechnięta chodzę cały czas- aż mnie szczęki bolą :-) Tyle miłych rzeczy się dzieje :-) Ja tak naprawdę lubię to budowanie :-) I nic mnie nie jest w stanie z równowagi wyprowadzić ;-)

 

 

Pozdrowienia !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATKI z powodu CÓRKI!!!

Nie było mnie chwilke, a tu takie wiesci.. :wink:

Córki są chyba lepsze od synów. (Mam syna i córkę) Czemu? Np. w danym momencie córka moze być w ciązy tylkoz jednym gościem, a syn w jednym czasie może "być" w ciązy z kilkoma koleżankami... A poza tym jakoś syn więcej wydziera się i nie chce smoczka, a córcia (1,5 roku) zasypia z Tatą.. :oops:

 

Jak przeczytałem opis o budzie dla psa wielkości garażu i wejściu jak dla krowy to do tej pory nie mogę przestać smiać sie... :lol: :lol: :lol:

 

Gratki z powodu 1000, Ty ELYTO!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza,

czy mogę zapytać w jakiej firmie zamawiałaś drzwi zewnętrzne? Niestety w dzienniku nie mogę się doczytać. A jeszcze jakbyś napisała czy były drogie czy mniej drogie, to wogóle bym był happy :) Co prawda u nas mają być zupełnie inne (inny otwór w murze) ale skoro Twoje są piękne, to może i nam by coś fajnego wyczarowali...

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuzens - już mówię: drzwi i okna to firma Goran C.H. Land ul. Wałbrzyska Słuzew. Co do ceny to raczej drogie ;-) kosztowały chyba 7,5tys... Ale szerokość 2 metry... Co do fasonów to wszystko wymyslaliśmy sami - każdą listewkę - oni zrobią wszystko.

 

 

Kze, Ty mnie nie strasz tymi ciążami ;-) Moja pierwsza córka już większa ode mnie - strach się bać ;-)

 

 

Pozdrowienia Wiosenne !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuzens - już mówię: drzwi i okna to firma Goran C.H. Land ul. Wałbrzyska Słuzew. Co do ceny to raczej drogie ;-) kosztowały chyba 7,5tys... Ale szerokość 2 metry... Co do fasonów to wszystko wymyslaliśmy sami - każdą listewkę - oni zrobią wszystko.

 

Dzięki Zuzza... właśnie nie byłem pewien czy drzwi zamawiałaś w tym samym miejscu co okna. Pytałem, bo w firmie CAL wycenili nam dębowe drzwi z poszerzoną ościeżnicą (mamy otwór w murze = 116cm, niestandardowy) na prawie 5000,-. Troszkę ścięło nas z nóg, liczyliśmy że będzie z tysiączek mniej :) Wasze są dębowe czy sosnowe?

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuzens, My się zdecydowaliśmy na drzwi z meranti. Chcieliśmy, zeby były dokładnie w kolorze okien. I tak nie są ;-) Dębowe były chyba w takiej samej cenie. Aha, nasz otwór na drzwi ma 200 szerokości i aż 240 wysokości -więc drzwi są naprawdę olbrzymie. Czyli ta cena nie jest taka wysoka w sumie...

 

 

Kze, ano, ano, córka pojawiła nam się bardzo wczesnie ;-) Dlatego tyle lat musiało upłynąć, żebyśmy mogli zacząć myśleć o kolejnym dziecku. Teraz to zupełnie inna bajka :-)

 

Pozdrowienia zimowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, listwy z tworzywa są chyba bardziej praktyczne od drewnianych. Tak mi się wydaje. Będą pomalowane farbą zmywalną i nie powinno być z nimi żadnych problemów... Ja zreszto mało się przejmuję nieporządkiem ;-)

 

Tak, Świerczu wyprowadzka..... Też mnie to przeraża... Wyprowadamy się do teściowej, bo mieszkanie sprzedane już dawno.. I tak dobrze, że tyle pomieszkaliśmy. Jesteśmy już prawie spakowani...

 

Dziś znowu poszłam błagać o kartony do okolicznych sklepów ;-)

 

Na szczęście całą przeprowadzkę zrobimy samochodem osobowym, bo sprzedaliśmy wszystkie meble. Będzie dobrze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...