Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Super, że udało Ci się dogadać ze stolarzem. Dogrywanie cen na koniec budowy jest najgorsze. Tyle pierduł dochodzi. Tak więc gratki, że udaje Ci sie dogadać cenę i jestes zadowolona. Ja ledwo łykam ceny wykończeniówki.. :(

 

Trawnik z rolki to tez moje marzenie, ale zapewne pozostanie ... niespełnione.. :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza uwielbiam trawertyn, sama o nim myśle w wiatrołapie i garderobie.

Prysznice u nas będą tylko murowane ze szklanymi drzwiami - to naprawdę fajne rozwiązanie.

 

Moze pomysl o probie znalezienia innej ekipy.

 

My przymierzamy się, zeby sciagnąć ekipe kuzyna z Warmii - na tynki zew., ale zupełnie nie znam żadnych szczegółów, ustaleń i terminów, może i u Was mogliby robić - tak głośno myśle.

 

Moze jak będziemy na budowie to do Was podejdziemy...

 

Sciskam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ekipy! :evil:

Powiem ci tak- mailam podobna sytuacje. Miala byc ekipa, a skonczylo sie na jednym panu, ktorego goscilismy u sibie od listopada. Ocieplil od tego czasu dach, krzywo polozyz g-k i kompletnie zle polozyl plytki w jednej lazience, ktora robil 8 tygodni i wcale jej nie skonczyl. Bylo ciezko- zaczelam szukac innej ekipy i jakims cudem znalazlam i robia. Jest jeden plytkarz, ale sprawnie i szybko mu idzie, wiec mozna. A poprzedniego musilismy wywalic i tyle.

Konkluzja jest taka, ze nawet jak masz zrobic z 50 telefonow, to warto szukac innej ekipy bo jest jakas szansa, ze znajdziesz. A na leniuchow i bumelantow szkoda naszych nerwow. I mowi to inwestora madra po szkodzie, bo nawet zaplacilam za ta fuszere :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zuza! :D

Współczuję problemów z ekipami, mam nadzieję, że aż tak bardzo się nie stresujesz...co by na dzidzi się nie odbiło (może mocno kopać :wink: :) ).

Płytki w łazience bardzo ładne, ale te do kuchni :o :o ...poprostu cudne, bardzo lubie takie "klimaty" :wink: :lol: ..Jeżeli możesz zdradzić wiecej szczegółów (firma i koszt) będę zobowiązana.

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza, a te drzwi to koniecznie od stolarza muszą być? :D My kupiliśmy bardzo ładne drzwi, co prawda poczekają teraz kilka miesięcy na montaż, ale trafiła się okazja cenowa (kupowaliśmy ponad 50 drzwi wewnętrznych ze znajomymi, na kilka domów). Kupiliśmy bezpośrednio od producenta, w Łomży. Jeśli będziesz zainteresowana, namiary prześlę na priv. Jeden mankament - raczej sugeruję się przejechać na miejsce, bo na zdjęciach wszystko wygląda inaczej i te które wybraliśmy z katalogu zostały na miejscu odrzucone :)

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tyle nie odzywam się, ale coraz mniej czasu mogę znaleźć...

 

Mój brzuch czuje się dobrze :-) Strasznie wielki jest ;-) Mam nadzieję, że uda nam się wpaść na zjazd Muratora, to będę go prezentować w całej okazałości ;-)

 

Monikach - płytki kuchenne to Trawertyn z włoskiej firmy Petra dystrybutor w Wawie to Yeti. Cena 140zł/m Trochę drogo, ale my tylko 3 metry potrzebowaliśmy...

 

Brzuzens - bardzo poprosze o namiary na te drzwi - na razie nic nie szukałam i nic nie znalazłam...

 

Pozdrowienia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...