Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Helloł!

 

Świerczu - Spróbuj zadzwonić do firmy Yeti może Ci pomogą...

Niestety z tego co widzę to jedynie Warszawa i Katowice.

 

Yeti Gruppo tel: 022-851-40-81/82

 

Płytki są na stronie producenta:

 

http://www.petraantiqua.com/prodotti_Cat.aspx?cat=69

 

Oni je sprowadzają bezpośrednio, więc może być problem z dostaniem ich gdzie indziej...

 

Znalazłam taką firmę ;-) To już bliżej niż Warszawa.. Może będą mieli...

SALON ŁAZIENEK

Centrum Hiszpańskiej Glazury i Terakoty

ul.Narutowicza 6, Gorzów Wielkopolski

tel. 095 7352188 w. 38

 

Pozdrowienia !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zuza!

Dzięki za info o płytkach :D .

A tak w ogóle to witaj w klubie ...budujących inaczej :wink: :lol:...

My też mamy jedną rozbiórkę na koncie...mam nadzieję, że więcej nie będzie :roll: ...

Poza tym wnętrza z tynkami i robiącym się kominkiem bardzo ładnie się prezentują :D ...

 

Zdrówka i cierpliwości życzę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dzięki... Zuzza nie wiesz że iga9 jest b o s k a? świetna babka!

tak myslałem że najpredzej to na obornickiej bedą ;) ale juz mam pełne potwierdzenie ;)

 

A wracając do ciebie.... czy ciebie przypadkiem bidulko jakaś handra nie bierze? moja małża nieraz ma takie wiesz napady lub doły, za które potem mnie przeprasza, ale ja je traktuje z przymróżeniem oka ;) mam nadzieje że u ciebie wszystko dobrze! a to, że brzuchol przesłania ci połowe świata to tylko się cieszyć, że rośnie i jest ok. my ostatnio mieliśmy małego stresa, ale już jest ok. A w którym ty jesteś miesiącu jeśli można zapytać??? i czy wiesz coś juz na temat swojej fasoli lub fasolka??

bardzo serdecznie cie pozdrawiam, dużo wypoczywaj i nie stresuj sie!!!!!!!!! chałupa sie nie zawali ;) wiem że mieszkanie z teściami to żadna przyjemnośc no ale cóż głowa do góry!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna -zadzwonić z reklamacją dziś (kontaktrony nam nie działają... Sprawdzajcie to przy montażu.....).

 

Zuzza a co to ???

 

myśmy też wybrali okna Gorana - ale PCV...

 

Jeden facet na Bartyckiej nam mówił, że zerwał współpracę z Goranem, bo ma tak dużó reklamacji na okna drewniane, a rozpatruje je w rok!!! :o :o :o

 

Troche nas to przeraziło, ale może z oknami PCV nie jest tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerczu, w naszej rodzienie to ja jestem ta optymistka ;-)

Miesiąc u mnie już siódmy.... Druga córka w drodze ;-)

Mamy dwa miesiące czasu... A parkiet musi poleżeć ze trzy tygodnie...

 

Julienx -My z okien jesteśmy bardzo zadowoleni, przynajmniej na razie.

Z kontaktronami jest taki problem: to są dwa magnesiki jeden w skrzydle drugi w ramie. Okazało się , że w niektórych naszych oknach te magnesiki się nie schodzą, sa przesuniete względem siebie i wtedy nie może to działac. Muszą je jakoś wydłubać i poprzesuwac. W drewnie to jeszcze mozna się pobawić z dłubaniem - ale w PCv - to już gorzej - dlatego sprawdźcie czy kontaktrony są na swoich miejscach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Julienx -My z okien jesteśmy bardzo zadowoleni, przynajmniej na razie.

Z kontaktronami jest taki problem: to są dwa magnesiki jeden w skrzydle drugi w ramie. Okazało się , że w niektórych naszych oknach te magnesiki się nie schodzą, sa przesuniete względem siebie i wtedy nie może to działac. Muszą je jakoś wydłubać i poprzesuwac. W drewnie to jeszcze mozna się pobawić z dłubaniem - ale w PCv - to już gorzej - dlatego sprawdźcie czy kontaktrony są na swoich miejscach...

 

napewno tak zrobimy, dziekuję za radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przypadkiem popatrzeliśmy na ichnią wystawkę gresów i zobaczyliśmy dziwne płytki, które bardzo nam się spodobały. Kolor trawertynowy, poobtłukiwane na brzegach, wzór idealnie naturalny, idealnie matowe, wyglądają na nierówne, ale to sprawia wzór, a są gładkie. Cena w naszych mozliwościach. Rózne kształty, ale nam spodobały się 50x50. Klasa ścieralności 6 czyli nic ich nie ruszy, sprzedawca polecał..... No i teraz się zastanawiamy

 

Zuzza, poproszę o namiary na sklep :) też zaczęliśmy ostatnio zwiedzanie, na razie na spokojnie.

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku - idealnie gładkie - ale nie widać tego nawet z odległości 15cm ;-) Ponieważ są też idealnie matowe, to nie widzisz tej gładkości, bo światło się wcale nie odbija. A wzory stwarzają wrażenie dziur :-)

 

Brzuzens- wczoraj widziałam te płytki też w domotece w Markach. To trochę bliżej Ciebie.

 

 

Pozdrowienia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...