Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zuzza, nabierasz widzę rozpędu. Tak trzymać. Tylko pozazdrościć :cry: My zapewne zostaniemy na święta w bloku. Zawiódł nas maksymalnie stolarz od drzwi wewnętrznych :wink: Miały być we wrześniu, potem było jeszcze kilka terminów. teraz już nic nie wiemy. A od drzwi zależy parę rzeczy min. listwy podłogowe.

 

Stolarze, kochamy Was.

 

Zuzka, lampy OK. Ciekawe czy drogie. Ja w piątek zrobiłam przegląd sklepów oświetleniowych i nic. Brak kompletów, a w jednej sypialni mam oprócz górnej, 5 kinkietów :o tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza piekne u Was jest. Zdradze, ze krzesla beda u naspodobne do Twoich. :p Nawet sie ucieszylam jak zobaczylam, ze podobne masz. Mowie, jak Zuzza ma takie, to znaczy, ze nie jest zemna tak zle. :D :wink:

Lampy przepiekne! Sama sie przygladalam podobnym ale za drogie byly dla mnie.

Zuzza jak planujesz z firankami? Bedziesz miala, czy zal Ci zaslanac takich pieknych okien? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam :-)

 

Kze, telewizora u nas nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Ale jak się dobrze przypatrzysz zdjęciom to zauważysz że mamy projektor pod sufitem. Czyli filmy oglądamy jak w kinie - wyświetlają się na prawie całej ścianie z szafką rtv. Co do szafki, to przyznam, że jeszcze nie myślę o zniszczeniach... Młoda się jeszcze nie przemieszcza... A starsza to tak od 10 lat nie demoluje ;-)

 

o musze uciekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem z powrotem...

 

KZe, kontynuując, sprzęt grający też będzie schowany na półce w szafce, tylko nie zdążyliśmy jeszcze zrobić dziur na kable. Jakoś boli od razu niszczyć nowy mebel ;-)

 

Grazia, Jaki rozpęd... Przecież my już prawie 4 miesiące mieszkamy... Wstyd... Ale przecież to też wszystko przez stolarzy drzwiowych. Ja się z nimi umawiałam na pomiary w czerwcu, a przyjechali pod koniec sierpnia.. Przez to musiliśmy się wprowadzić ,bez drzwi, schodów, listew, pomalowanych pokoi... Stolarzy dobić :-) Tylko, ze my wybralismy przeprowadzkę na budowe...

 

Lampy były raczej drogie ;-) Chociaż to oczywiście pojęcie względne.. U mnie na szczęscie było tylko 7 kinkietów w całym domu :-) Plus 7 oświetleń obrazów :-)

 

Zelijko, miód na moją duszę skołataną ;-) Krzesła miały być jak najprostsze. Ale takie najtrudniej znaleźć oczywiście.... Co do firanek to w salonie ich nie będzie. Planuję tylko ozdobne zasłony upięte po bokach, pewnie nigdy ich nie bedziemy zasłaniać. Na szczęście od strony ogrodowej długo nie będziemy mieć żadnych sąsiadów. Gorzej z frontem.. Ale tu się jeszcze waham...

A ja Ci tak napiszę: dopóki Zelijka tu zagląda to warto pisać :-)

 

Pozdrowienia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zagladam, zagladam czesciej niz sie tu wpisuje. :oops: Bardzo mi sie u Ciebie podoba i zawsze chetnie ogladam wszystkie nowosci. Na przyklad taka lapma jaka masz w lazience, widzialam w sklepie podobne. Wtedy myslalam, ze w wiatrolapie moze cos takiego by pasowalo, nie wpadlam na to, ze w lazience, a jak widzialam u Ciebie to zaraz mi sie spodobalo i dziwilam sie, czemuja na to nie wpadlam. :lol:

Wiec jak u mnie taka zobaczysz w lazience, bedzie wiadomo skad pomysl sciagnelam. :D :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam :-)

 

Kze, telewizora u nas nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Ale jak się dobrze przypatrzysz zdjęciom to zauważysz że mamy projektor pod sufitem. Czyli filmy oglądamy jak w kinie - wyświetlają się na prawie całej ścianie z szafką rtv. Co do szafki, to przyznam, że jeszcze nie myślę o zniszczeniach... Młoda się jeszcze nie przemieszcza... A starsza to tak od 10 lat nie demoluje ;-)

 

o musze uciekać...

A to jak oglądasz program telewizyjny? np. dziennik też oglądasz jak w kinie?

 

Przyznam szczerze, że nie zauwazyłem projektora... :oops:

W sumie tez nie widziałęm jak to jest w domku z projektorem... :roll: :oops: Jakie korzyści? Co trzeba zorbić by takie cudo mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programu telewizyjnego wcale nie oglądamy :-) Ale można by oczywiście podłączyć sygnał tv - z dowolnego żródła: kablówki, anteny sat, komputera z kartą telewizyjną.

 

Jakie korzyści.... Hmmmm. Brak tego paskudnego pudła ;-) Komfort oglądania nieporównywalny z jakimkolwiek telewizorem. U nas obraz ma rozmiar 2x3 metry i wrażenie jest powalające. Dużo lepiej niż w kinie.

 

Oczywiście są też minusy, bo na pewno jakość obrazu jest dużo gorsza niż w nowoczesnych telewizorach. To nie jest taka żyleta jak w plazmach. Ale nam to absolutnie nie przeszkadza. Trudno też jest oglądać w środku dnia. Ale to też nam się nie zdarza. My oglądamy wieczorem film raz na kilka dni...

 

Co trzeba zrobić, żeby coś takiego mieć? Ano kupić w sklepie ;-) Kosztuje mniej niż średniej klasy tv...

 

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kze, firma jak dla mnie to tylko Epson - specjalizuje się w takich urządzeniach. Ja wybrałam model EMP-X5 - najtańszy z projektorów o wysokiej rozdzielczości. Baaardzo jesteśmy zadowoleni.

 

 

Gafinko - strzał w dziesiątkę ;-) ta firma do której link podałaś sprzedaje właśnie tylko lampy KUTEK - cała ich oferta to katalog firmy KUTEK :-) Co utwierdza mnie w przekonaniu, że ciężko znaleźć alternatywę ;-)

 

Marta, moje ogrodzenie było zamawiane w firmie Centrum ogrodzeń pod Mińskiem. Można ich wyszukać w internecie.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kartki.onet.pl/_i/d/kaplica2_d.jpg

 

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj kotek w nocy gada, niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...