Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Doberek

u nas śnieży i mrozi, ale ma prawo, w końcu biegun zimna, więc trudno oczekiwać kwitnących stokrotek :wink:

Ew-ka, te oblodzone zdjęcia prześliczne.

Ale ja nie chcę takich widoków w swoim ogrodzie, o nie.

Zaraz idę powalczyć z zamarzniętą bramą, bo muszę wyjechać do miasta.

Tylko kawuni kilka łyków siorbnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ew-ka - ano umówilam sie z tym lekarzem i w srodę jadę - o 15 proszę trzymac kciuki :-)

dobrze, że pamiętasz że jest jeszcze dziewczę, bo Tola by ci nie wybaczyła....toz to jej synowa 8) :lol: :p

alez zmrożone są te Twoje roślinki :o u nas tylko duża warstwa śniegu :wink:

a Staś jaki fajny! nie dziwię się że tak szalejesz ;-)

bodzio - dawaj zdjęcie córy to porównamy !

Ania W - ale Twoje chlopaki są duże! a pamietam jak Pawełek dopiero w brzuszku był :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można zrobić ze śniegu na własnym trawniku :roll:

No..usypać górkę.

 

Melduję, że powoli stajemy się właścicielami K-2 , za chwilkę zainstalujemy system wciągający i otworzymy własny SKI park. :-?

Będzie gdzie w lato piwo chłodzić 8)

 

zapłotni sąsiedzi doszli w odśnieżaniu do poziomu zero - czyli koniec płota ( odgórnie ) i zaczynają się przesypywać na naszą stronę.

 

Czy ja z pewną dozą nieśmiałości mogę prosić, by już przestało sypać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry doberek :lol:

u mnie nie pada to białe cuś ......ale jest przygnębiająco ponuro ....juz była trzecia kawa ,ale nadal jakoś niemrawo sie poruszam po moim kawałku podłogi :wink: Gotuję dzisiaj żur na prawdziwym zakwasie ....ciekawe jak sie uda .... :wink:

zaraz wychodze do wet z Dorą ...a tak mi sie nie chce :roll:

 

popołudniowa kawa

http://media2.mojageneracja.pl/oiuqtueiqr/mediumkhzl3j5549e1d68fd753087582.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór na chwilkę :-)

wrócilismy od neurologa - jest lekka asymetria bo Maciek za dużo spał na jednym boku :-? ale to podobno nic strasznego i większośc dzieci tak ma, z reguły nic z tym się nie dzieje i sie wyrównuje ale lekarz powiedział że jak juz do niego trafiliśmy to lepiej troszkę poćwiczyć

więc jutro jedziemy na ćwiczenia metodą...coś na B.... :oops:

musze poczytac o tym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jutro jedziemy na ćwiczenia metodą...coś na B.... :oops:

musze poczytac o tym 8)

 

nie martw sie Iwonka .....pocwiczycie z Maciusiem i bedzie dobrze :D

najważniejsze ,że wczesnie ktoś na to zwrócił uwagę .....

 

A ja z moją Dorą musze jechać na biopsje ,bo jakiś guzek/torbiel zrobil jej sie w okolicach sutka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, ja wiedziałam że będzie dobrze, no wiedziałam i już.

Mój synek też spał na jednej stronie i była lekko krzywa, wszystko się wyrównało.

Dziś u nas nie padało i przecudnie świeciło słonko, od razu akumulatory naładowane i żyć się chce :D

 

Jamles, co na zeszycik szefowej, co na zeszycik 8)

 

Ew-ka, nie martw się Siostra, dobrze będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

Mój Tomcio był bardzo krzywy. Wyginał się jak strunka w jedną stronę i w tę stronę unosił główkę. Pediatra od razu skierowała nas do rehabilitacji. Miła Pani pokazała ćwiczenia, dała kilka wskazówek jak nosić i z której strony pokazywać świat, żeby go zmuszać do samodzielnego ruszania tej drugiej strony. Kontrolne wizyty mieliśmy co miesiąc, ostatnia gdy Tomcio zaczął chodzić bo już wtedy pięknie było widać, że zdrowy, równy chłop z niego rośnie.

 

Ja się na początku wystraszyłam, ale koleżanka mi powiedziała, że nawet jak nic złego się nie dzieje, to dobrze pod oko takiego lekarza od rehabilitacji trafić, bo on będzie na bieżąco czuwał nad tym, żeby rozwój był prawidłowy. I tak też było, więc się nie przejmuj, poćwiczycie troszkę razem, pobawicie się przy tym i szybciutko wszystko się u Twojego przystojniaka wyrówna :lol:

 

Buziaki proszę przekazać Maciusiowi! :lol:

 

PS. A to na B to może Bobath? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia -widzialam w pogodzie ,że u Ciebie cały dzien słoneczko i jutro tez tak będzie ...... :D

 

Wracając od wet-a szłyśmy z Dorą przez park ......brak słów na opisanie tego zjawiska ......park oświetlony stylowymi latarniami ..... oblodzone gałęzie mienią sie srebrzystym blaskiem .... śnieg skrzypi pod nogami .....widok zapierajacy dech w piersiach :D Wracaliśmy z H. wolniutko, aby jak najdłużej napawać oczy tym bajkowym obrazem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........jestem zasypana, oblodzona, kwiczę pod stertą śniegu....................odkopujcie mnie, tulcie, rozgrzewajcie :oops: :oops: :oops: :oops: rozcierajcie , ocieplajcie............nadmieniam że kawa i mocne trunki już nie działają......... :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

z ratowników to tylko ja mam nocny dyżur 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...