Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zgodnie z życzeniem , melduję się Edziu :)

 

i stawiam kawkę - dla wszystkich

 

Wiedziałam Malka, że na Ciebie można liczyć:):wave:

 

Ciekawe czy szefowa nam tu dziś coś zaserwuje, na otwarcie kawiarni po remoncie:stirthepot:

 

Księżyc czerwony ktoś obserwował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc obserwowałam 2 razy ....o 1:00 kiedy świecił niesamowicie jasno i miałam wrażenie ze na zewnątrz pala sie światła i drugi raz o 4:25 gdy juz było częściowe zaćmienie ....ale jestem rozczarowana bo myślałam ze będzie bliżej ...na niektórych zdjęciach w internecie miało sie wrazenie ,ze jest na wyciagnięcie ręki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonu nie mogę wkleić obrazka piwa ale chętnie Ci opisze ....a wiec wyobraź sobie butelkę ,oszronione szkło parzy Ci rękę , rozglądasz sie za otwieraczem ....jest ! I nagle słyszysz ten charakterystyczny psyk..... Szukasz szklanke ,nie -nie będziesz szukał ....przechylisz butelkę i złocisty ,zimniusienki płyn spłynie prosto do gardła ..... Jeszcze tylko głośne beknięcie na znak zadowolenia .... I idziesz spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia jak na papieroska Cię nie ciągnie ...to poważna sprawa ;) Gorąca herbatka z malin do tego soczek z czarnego bzu i powinno pomóc

My poszliśmy na " Młodość" - polecam i dla uśmiechu, i dla wzruszenia, i dla muzyki, i dla pięknych okoliczności przyrody .......kiedy film się kończy na sali panuje niesamowita cisza .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia jak na papieroska Cię nie ciągnie ...to poważna sprawa ;) Gorąca herbatka z malin do tego soczek z czarnego bzu i powinno pomóc

My poszliśmy na " Młodość" - polecam i dla uśmiechu, i dla wzruszenia, i dla muzyki, i dla pięknych okoliczności przyrody .......kiedy film się kończy na sali panuje niesamowita cisza .........

Ew-ka też się martwię tym papierosem :-(

Na Everest umówiłam się z koleżanką a Twój opis filmu "Młodość" jak z filmu "Lato w Prowansji"-też piękne krajobrazy, piękna muzyczka, lekka fabuła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy szefowa nam tu dziś coś zaserwuje, na otwarcie kawiarni po remoncie:stirthepot:

 

 

szefowa nie ma czasu na kawę, szefowa biega i katering do kawiarni załatwia :)

nie wiem, czy Maluszek zapewniać będzie oponki jak dawniej...więc szukam dodatkowych źródeł kalorii :)

Jea, targam beczki z piwem na zaplecze...targam...o matko, jakie to ciężkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakieś choróbsko dopadło. Nawet na papierosa nie mam ochoty :-(

Szkoda bo na Everest się wybierałam... znaczy film Everest.

 

Miro był, mówi że super. Zdrowiej Edzia i idź.

 

Ścierą bar przejechałam, ręką pot z czoła otarłam...rola szefowej takiego przybytku łatwa nie jest, o nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.tapeta-kufle-zboze-chmiel-piwa-beczka.na-telefon.org/tapety/kufle-zboze-chmiel-piwa-beczka.jpeg

 

Pomogłam Toli przytargać beczki ....I Wasze ZDRÓWKO FORUMOWE CHŁOPAKI.....z okazji Waszego Święta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...