Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak załatwiałam korepetycje z fizyki u nauczyciela z tez porzadnego liceum było tak...pyta do jakiego chodzi liceum...mowie ze do 3...a on...ze tam uczy Pan K ..no tak...ten Pan zasypia na swoich lekcjach :( i dokladnie tak jest....wszyscy o tym wiedza...cham ktory nie liczy sie z nikim i niczym..dzisiaj dyrektor szkoły jak byłam z synem na rozmowie w koncu wziął karke i zrobił mu kartkówke...wiecie co...napisał wszystko...a dyrektor do mnie...niech sie Pani nie martwi zda poprawke...zostawiłam to bez komentarza , rece mi opadły... :(

 

 

SZDOM ...ups...mam ochotę na wszystko, co podajesz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Teska - będzie dobrze, nie martw się, ważne, że syn ma wiedzę i żeby nie zniechęcił się do przedmiotu (jednego z moich ulubionych 8) ), mam do dziś kilku ,,kumpli i kumpeli"" którzy zdawali w liceum ,,komisyjne" z matmy a zostali inżynierami... :p , tylko, że poziom nauczania był bardzo wysoki a nie tylko poziom wymagań...

NO TO LUUU... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to luuuuuuuuu! :o

A co to ??????? :o

Szpyrytus dajecie? To dajcie choć i wódkę do przepicia! :wink:

 

W dobrym towarzystwie mogę wypić wszystko (oprócz smoły :lol: )

Aga, Krystian - jeeeeeeeeszcze po kropelceeeeeeeee, jeszcze po kropeeeeeeelceeeeeeee, póóóóóóóóóki wóóóóóóódka jest w bu-tel-ce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...