Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

S.P. A ja własnie nie palę już chyba jakieś ponad 3 tygodnie. Na początku rzeczywiście było ciężko, zwłaszcza ten drugi tydzień (czyli dni od 8 do 14), a teraz to nawet przy piwie tak mi nie brakuje fajki jak na początku...

 

Zaraz będziesz mieć z górki i będziesz się śmiać jakie to było łatwe do przebrnięcia...

 

A póki co - zapomnij o nikotynie i..........

 

LU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

S.P. uwierz że można, ja paliłam od 3 klasy szkły średniej. 7 lat temu powiedziałam stop i do dzisiaj nie palę. Taka jestem, a co! Czasami mnie ciągnie, żeby siebie sprawdzić, czy jak zapalę jednego to nałóg wróci. Spróbowałam i nic!!!!!

Trzymam kciuki za Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no imprezki na całego, wożą się tramwajem wodnym, piją co się da. Ja wczoraj straciłam nadzieję na deszcz i podlewałam całe popołudnie co się dało. A w nocy spadł deszcz (ku ironii). Proponuję kawkę bo na coś mocniejszego jeszcze za wcześnie. Piątek 13-go - trzeba być optymistą. KASIORKU na pewno będzie dobrze - trzymam kciuki. Pozdrawiam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się posłusznie na LU-łajbie, nie ma jak dobrze zacząć dzień :p , potem to już same wydatki będą... :cry:

ewusia - brawo za KSZYKA, wszystko sie zgadza można dodać co i w Polsce jast do spotkania, szczególnie w podliżu wody więc lecę do ,,bocianiego gniazda", ale najpierw na wyostrzenie wzroku... :o ...LU

palacze - wielkie mecyje, ja tam już prawie czterdzisci lat nie palę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...