Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Linka - to macie świetnie, możecie śmieci zmiatać na dół :grin:.

Ale ja mówiąc o robocie miałem na myśli - budowanie i wykańczanie domu. Jak zamieszkaliśmy - to sobie mogłem dłubać nawet do północy, bo nie trzeba było myśleć że w mieszkaniu (gdzieś tam) czekają dzieci, żona i kolacja i trzeba się umyć, przebrać, wracać, jeszcze raz umyć i przebrać i ....... paść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:smile: dzięki za wsparcie. Linka - zawsze możesz liczyć na dobre słowo. Rzeczywiście Kgadzina - na bodowę mamy teraz blisko :wink:

Linka, mała rada: warto zabezpieczyć wylewki jakimś preparatem gruntującym, przynajmniej tam, gdzie najczęściej będziecie chodzili. My tak zrobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wszędobylski pył nie gryzie w gardło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taaa... - tylko dlaczego urlop mimo, że rzeczownik ma tylko czas przeszły :wink: Teraz jak mam wolne, to siedzę w pracy i czytam Forum, odwiedzam strony producentó i jeszcze trochę skubnę wieści ze świata i giełdy. Ciekawe co będzie jak skończę (o ile w ogóle się skończy :wink: ) budowanie :???: Może urlop będzie też w czasie teraźniejszym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohoho, ale się tłoczno zrobiło!!:smile:

Ja dopiero teraz mogę na wieczorne WirtuPiwo wpaść:smile:

skończyłem właśnie przerabianie swojej strony, tak mnie pochłoneło,że ....eh!

Zdrowie dużo, dużo lepiej , w poniedziałek do pracy koniecznie - a poleniuchować - daaaawno nie leniuchowałem- piękna rzecz :smile:

Pozdrawiam wszystkich gości :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na pocieszenie wszystkim możecie zamawiać na mój rachunek, bowiem dziś mam podwójną okazję do świętowania.Dziś są moje urodziny, a za godzinę urywam się z pracy, bo zacznie się montaż mojego domu. Myślę,że jest jeszcze jedna okazja do świętowania.Zakładając, że to Forum powstało w dniu zalogowania pierwszego uczestnika - to właśnie dziś mija druga rocznica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDZIA:smile:!!

samego co najnaj... szybkich budowlańców, tanich materiałów, góry kasy, cierpliwości i co sobie jeszcze zażyczysz

- najważniejsze to zdrowie- a więc duuuużo zdrowia :smile: abyś mogła szybko się wprowadzic do wymarzonego domku...

Twoje zdrowie - barman proszę o żywczyka- bezalkoholowego co prawda( antybiotyk to nie przelewki) ale intencje się życzą nie ?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...