Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jolana, 100 lat, śpiewam, starając się nie fałszować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziekuję wszystkim za życzenia dla młodej pary. Przekażę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolana, córka (druga) z zięciem odpuścili. Wszyscy mieli już dość tego horroru, ale najciekawsze kawałki opiszę po powrocie z urlopu, czyli po 17 sierpnia. Cała ta sprawa nadaję się chyba na scenariusz komedii w stylu "Alternatywy 4". Szkoda, że nie ma Bareji, on by chyba to kupił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam zatem Tomek z niecierpliwością na ciąg dalszy...

A swoją drogą, co się dzieje, że w czasach koszmarnej wręcz dla banków konkurencji na rynku kredytów, dzieje sie coś takiego. :o

Ja składając wniosek o kredyt założyłam, że nie będzie żadnych problemów, jak pani przyjmująca wniosek zaczęła jakieś widzieć, to szybko mówiłam, że są inne banki... i rzeczywiście żadnych problemów potem nie miałam.

No ale to nie temat do kawiarni.

Jeszcze raz polewam szampana:

 

http://cache.corbis.com/agent/11/44/95/11449533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolana, jak opiszę co się działo ... to nie wiem, chyba zdębiejesz. To absolutna paranoja, ALTERNATYWY 4, a może 44, lub 444.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za życzenia, a swoje Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ-LEPSZEGO kieruję do wczorajszej solenizantki : Vivat Jolana!!! :p (nie pamiętasz przypadkiem kiedy Smok ustrzelił nam tą ładną fotkę?)...oraz dla LWA - Smoka : VIVAT Smok!!!

Teska - urlopik był cudny, a najfajniejsza ta ciepła woda....ach termalne kupalisko... :p , poza tym chyba najciekawszym wspomnieniem będzie wycieczka do jaskini svobody w demianowskiej dolinie, robi wrażenie - dziewczyny były zachwycone, warto było jechać te 80km, żeby zobaczyć ponad dwa kilometry trasy wśród kolorowych stalagmitów, stalaktytów i stalagnatów, nawet fajne były te 1272 schody... :lol:

Agacka - będę szczęśliwy jeżeli nie będą gorsze niż te pierwsze cztery dychy... :D

Ivonesca - dzięki, życzenie szybkiej przeprowadzki jast równoznaczne z życzeniem wygrania w LOTTO, bo na skróty nie pójdę, a znając moje zamiary i możliwości finansowe to trochę to potrwa...ale ja mam gdzie mieszkać... :wink:

Smoku - pięknie, pięknie, aż łza się w oku kręci... :-? , dzięki,

ewusia - oj zaczną się -siątki... :( a wraz z nimi kłopoty zdrowotne...a może nie ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...