Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich w ten cudny dzień :smile: Ależ Wy macie zdrowie tak po nocy gadać !! Wszyscy pewnie z racji tak pięknych okoliczności przyrody wyjechali na swoje działki i działeczki. Zazdroszczę, ja w pracy dzisiaj niestety :smile:.

Czy czujecie, że wiosna nadciąga ? Bo ja tak !! Już coś zaczyna pachnieć w powietrzu, a i wróble strasznie rozrabiają. Oczywiście tak jest na mojej wsi, nie wiem jak u was ...

 

Teska, tymi nowymi oknami to będziesz się martwiła przez pierwsze 3-4 tygodnie, później człowiek się przyzwyczaja i śpi spokojnie, czego i Tobie życzę.

Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj, niedobrze Teska. Do łóżeczka szybciutko! Aspirynkę, albo dwie proszę połknąć, a nie ślajać się po knajpach. Zrobię Ci herbatkę z cytrynką. Zdrowiej.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-02-28 20:21 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-02-28 20:25 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckwadrat jestem już co prawda po lampce wina i nie bardzo kojarzę o co chodzi z tą mniejszością ale skoro to dla Ciebie takie ważne, że najlepsze trunki wyciągasz dołączam się do tej imprezy :wink:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-01 20:11 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to polej może umysł mi się rozjaśni. Czy może o czymś nie wiem, przed chwilą wróciłam zmarznęta z budowy, czyżbym o czymś ważnym nie wiedziała :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się obawiam, że dopada mnie grypa, cuś jakieś dreszcze itp. Może teraz jakaś herbatka z cytrynką i miodem lub sokiem malinowym. O herbata z sokiem malinowym to chyba pomogło wyjść Maco z tego paskudnego chróbska. Ckwadrat jak Ci zazdoszczę,że możesz na więcej sobie pozwolić :wink:

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-01 21:00 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDZIA - taki dzień jak dzisiaj, kiedy większość stała się mniejszością a może i w ogóle zczeźnie jest dla kogoś, kto do tej byłej większości ma wyrobiony stosunek wart jest tego aby na jeden dzień oddać życie :grin:.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2003-03-01 21:33 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...