Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krzysiaczku..... dzięki... ale smoczusia masz ślicznego :)

 

Tesia złota ja Cię nieunikam wcale a wcale...... buźka

 

a to wszyskim na poprawę humorków i odegnanie jesiennej atmosfery która się wielkimi krokami zbliża

 

http://www.clubsofamerica.com/prodimg/bottles.jpg

http://www.kulinaria.pl/art/kawa001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dwudniowej przerwie :)

 

Tesca , czy sprawa poprawki jest już ostatecznie zamknięta?

Czy nie ma możliwości odwołań i zorganizowania dodatkowego niezależnego egzaminu komisyjnego?

Piszę o tym, bo statystyka 16:1 jest porażająca i jednoznacznie wskazuje na to, że problem tkwi w nauczycielu :evil: , a nie w uczniach. Wygląda na to, że ten człowiek dzięki jakimś układom ma w szkole pozycję monopolisty i jest "świętą krową", której nikt nie odważył się do tej pory tknąć.

A może nadszedł właśnie właściwy moment?!

A gdyby tak skonsolidować środowisko poszkodowanych i zwrócić się wspólnie do wyższej instancji (kuratorium)? W końcu władze oświatowe powinny być zainteresowane eliminacją psychopatów z grona nauczycielskiego...

A może nawet dopomóc sprawie, informując o niej jakiegoś rzetelnego i odpowiedzialnego dziennikarza, który dyskretnie przeprowadzi śledztwo dziennikarskie, wyszukując ofiar tego pana również w poprzednich pokoleniach uczniów...

Być może wynikłaby z tego jakaś większa afera, ale niewykluczone, że efekt byłby ostatecznie wart tego wysiłku!

 

 

A teraz małą czarną poproszę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELLA

 

nie da rady, takie akcje byly wielokrotnie...nie wiem kogo ON ma w kuratorium ale zupełnie nie do ruszenia..

Nauczyciel mianowany jest w Polsce chyba nie do ruszenia, pozatym hmm w naszej szczecinskiej jest paru forumowiczów których ten oszołom uczył..i nic sie nie zmieniło przez tyle lat....moja kumpelkę tez uczył...przezyła z nim tragiczne chwile- co roku poprawka raz została...

 

Trudno....dzisiaj była druga tura poprawek z fizyki zdawało łacznie 13 osób....zdało 6

 

no to robia chyba dodatkową klasę :( :( w kazdym razie moj syn nie chce kategorycznie zmienic szkoły, i powiedział ze juz nie da sie tak ...chocby ten oszołomiasty miał ochote..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

Jeśli facet jest przez wiele lat nie do ruszenia, chociaż permanentnie krzywdzi ludzi, to naprawdę jest to świetny kąsek dziennikarski.

Kojarzy mi się to z głośną ostatnio pedofilską aferą w chórze chłopięcym w Poznaniu - przez wiele lat cisza... aż ktoś się w końcu odważył i zrobił się szum. Czasem chyba warto (?).

 

 

Padam z nóg - jeszcze tylko mała herbatka cynamonowa i...dobranoc :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeejjj witam kochni moi....

BRRRRRR ależ mnie przewiało ... u mnie jest 9 stopni na plusie i wieje ... fryzury co ją rankiem układałam to już nie mam...

Brrr ależ mnie wczoraj wieczorem przewiało na rusztowanku... wylko ukropna kąpiel i kubczuś grzańca mnie uratowało przed całkowitym wyziębieniem...

 

no to ja zapraszam na gorącą kawcię

http://www.kawa2.friko.pl/pics/thumbnails/04espresso.jpg

 

A może ktoś tu wyciągnie z naszej piwniczki coś mocniejszego na rozgrzanie bo brrrrrrr... aż jestem fioletowa no i może nasz kominek by się przydało rozpalić w kafejce...pllliiissss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...