Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kgadzina, nie wiem, o czym Krystian mowil :o Chyba rzeczywiscie podglada :evil:

Krystian nie podgladaj, bo bedziemy szyfrowac :D

 

P.S. Ok.Stop. Jest juz sporo miejsca. Stop. Podwedzilam z plazowego baru troche wina. Stop.

 

Wino w tym barze było zawsze OK.Stop.Brać szkło czy walimy z gwinta na spółę?Stop.Jakby co książka szyfrów jest w kabinie pilotów.Stop.Kiedy odlot?Stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki

 

Jak się rozejrzeć to tu sami weterani

Ja to młodziak jestem....tu 1500 postów tam ponad 1000

strach ogarnia :D

 

 

hej Noel! Ale dublowanie własnych postów to nie jest sposób na szybkie dojście do ELITY FORUM. Wiesz że Redakcja nie zalicza takich podwójnych do licznika? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska, żeby zobaczyć trzeba się napić. Reflektujesz na piiiifko? Niewiele - krzynkę, albo dwie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kawiarence i w Warszawie. Nie mogłem wrócic do domu bo pomiędzy pracą a mieszkaniem miałem demonstrację(?) tracących miejsca pracy górników(?) Jestem bardzo tolerancyjny, przez wiele miesięcy w poprzednim ustroju byłem pozbawiony pracy, ale to co się działo na ulicach nie mieści mi się w głowie. Czy tymi metodami można coś osiągnąć? Chyba nie. Na dole w kopalni spędziłem kilkanaście miesięcy. Pracowałem kiedyś w firmie produkującej sprzęt górniczy. Wiem, jak wygląda praca na dole, ale trzeba się pogodzić z myślą, że dzięki kilku tysiącom zwolnionych reszta zachowa pracę i ... godziwe, adekwatne do włożonego wysiłku zarobki. W kopalniach zatrudnionych jest wielu wysokiej klasy specjalistów: mechaników, elektryków itp.

Wszyscy zarabiali za czasów Gierka - górnika w porównaniu do reszty bardzo dużo. Trudno się pogodzić ze spadkiem stopy życiowej. Ale co jest temu winien policjant który być może straci nogę?

Sorry, za takie smutne i poważne wynurzenia w kawiarni klubowej.

Krystiana i pozostałą forumową brać górniczą pozdrawiam

Panie i Panowie

Piwa w dłoń

Pozdrawiam wszystkich

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to luuuuuuuuu.

Za kilka dni jadę na jeden dzień na Słowację, więc uzupełnię zapasik o tyle, o ile celnicy dadzą.

Ciekawe, ile dadzą, a ile wezmą?

Krystian, wiesz coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...