Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień Kobiet! dzień Kobiet ! niech każdy się dowie - że dziiiisiaj święęeto dziewczyyyyyynek! cały dzień doprowadzałam mieszkanie do używalności a na koniec pan w sklepie wręczył, mnie - spracowanej, steranej życiem kobiecie trzy tulipany - aż ożyłam :smile:Pozdrowienia dla kobitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :smile: jakiś smutny ten dzień, ale na pocieszenie, z samego rana, jakiś ptaszeczek pośpiewał mi trochę pod oknem.

Pocieszyło mnie to odrobinę, zwlokłam się z łóżeczka i jestem w pracy i piję kawusię na dzień dobry :smile:

 

Magda, mój domek możesz zobaczyć w katalogu Muratora (Dom na 102) - taki skromny maluszek, ale trochę wyższy dach, bo przygotowaliśmy pod ewentualne poddasze. Jeżeli chcesz wiedzieć gdzie mieszkam, to zajrzyj do wątku dot. mapy forumowiczów.

Pozdrawiam Agnieszka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pogoda zweryfikowała nasze plany i goście bez uprzedzenia zjawili się w południe na działce. Na szybko zatem pozabierałąm z domu co było pod ręką. W związku z tym gościom zaserwowałam uszlachetnioną zupę serową / z wkładką z łososia/ pieczone w folii ziemniaki, sosik jogurtowo-czosnkowy, i różnego rodzaju pieczenie grilowe, kiełbaski i mięska oraz sałatka Jagi choć zrobiona w polowych warunkach była pyszna. Dziś zrobię sobie sałatkę wg. przepisu Ciechanki. To tyle szybciutko, bo nie wiem kiedy spokojnie będę mogła tu spokojnie wypić kawkę i poplotkować :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki polowe ale dość dobre /duży stół/ a to podstawa, a poza tym w plenerze przy pięknej pogodzie człowiekowi się chce a w dodatku była to pierwsza impreza na SWOIM :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaga35,

wlasnie widzialam ten projekt, podoba mi sie :smile: zwlaszcza jesli bedzie jeszcze uzytkowe poddasze ( jakos nie podobaja mi sie same jednopoziomowe). mam jeszcze jedno pytanie, czy bedziesz miala dwie lazienki na jednym poziomie, wydaje mi sie to malo funkcjonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze Ci się podoba - dach podnieśliśmy też po to, żeby ładniej wyglądał domek (nie przepadam za zupełnie płaskimi).

Jeżeli chodzi o dwie łazienki, to i ja miałam wątpliwości.Doszliśmy jednak do wniosku, że naprawdę się przydadzą. Zwłaszcza, kiedy są goście (a my lubimy gościć :smile:). Mnie troszkę peszy, kiedy wchodzę do "rodzinnej" łazienki, więc postanowiłam, że u mnie jedna z łazienek będzie z myślą o gościach właśnie. Poza tym mamy nadzieję rozwinąć nieco naszą rodzinę, a wtedy dwie łazienki będą bardzo przydatne. Poddasze wymyśliliśmy tak na daaalszą przyszłość (może jakiś spadek albo wygrana :wink:), a więc o łazience na górze nie ma na razie mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...