Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zwariowałam ? oszalałam ? ...wcale mi to nie przeszkadza .....jestem babką i dobrze mi z tym :lol:

 

Zwariowałaś, oszalałaś :lol: I fajnie, i tak ma być!

Zazdroszczę Stasiowi takiej Babci! Ani ja nie miałam takiej, ani moi synkowie nie mają.

 

Tylko jak Ty wytrzymasz rozłąkę??? :o :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bosze, jakie tu cuda :o

Męskie oczywista 8)

 

Kochane baby - takie za/przystojniaki to z Waszej winy :D

 

Bo to Kobiety generują te wyselekcjonowane nici DNA , te najpiękniejsze, najmądrzejsze, najbardziej wypasione.

A chłopy tylko przenoszą dane o organie właściwym.. 8) , znaczy się tym no..eeee, tym , po czym się poznaje. 8)

 

I tak z matki na syna, z babci na wnuka niesiemy ogienek zachwytu :lol: :lol:

 

Co na powyższych zdjęciach widać, słychać i czuć. :D

 

 

http://www.bankier.pl/static/att/61000/1963389_kawa3.jpg[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - dumna mamusiu ze swoich synków ...buziaki i gilg-gilgu od ciotki ew-ki :D to cudowny wiek i niezwykle wzruszający ....... Oskary przy takich wystepach w przedszkolu to Pikuś ...Pan Pikuś :lol:

 

Moj Staszek juz w Krakowie .....nawet niezłą drogę mieli chociaz u nas od rana padał deszcz przy minus 2 st ....gołoledź ,szklanka i lodowisko na drodze ....masakra ...obawialiśmy sie okrutnie tego powrotu i jak wsiedli do samochodu to zwieracze puściły i Henio musiał mnie bardzo pocieszać :(

Okna mam zamrożone kroplami deszczu ....widok śliczny i mało spotykany ale siedząc w domku przy kominku :wink:

http://img341.imageshack.us/img341/74/aa1c.jpg

 

Za to Kasia ugrzęzła w pociągu stojącym gdzies pomiędzy Warszawa a Krakowem juz ponad 2 godz i nie wiadomo kiedy ruszy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wieczór we dwoje mieliśmy wczoraj, chata była wolna :wink:

a dziś na 20 jedziemy do kina, taki kaprys 8)

 

Ew-ka, to obie nasze córki koczują w pociągach teraz,

Twoja z Warszawy do Krakowa, moja z Krakowa do Warszawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wieczór we dwoje mieliśmy wczoraj, chata była wolna :wink:

a dziś na 20 jedziemy do kina, taki kaprys 8):

co to znaczy młodość :lol:

Ew-ka, to obie nasze córki koczują w pociągach teraz,

Twoja z Warszawy do Krakowa, moja z Krakowa do Warszawy :wink:

Moja córcia dojechała przed 20,oo czyli 7 godzin zamiast 3 :-?

 

uff uff :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałam ,że dzisiaj było tragicznie ....myliłam sie ...teraz jest na zewnątrz TRAGICZNIE ....wszystko jest oblodzone ,kostka wkoło domu to lodowisko ,nie potrafiłam zrobic kilku kroków ...masakra :-? Juz dzwoniłam do rodziców ,żeby rano nie wychodzili z domu bo gips murowany :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anisia - witaj w KK .....nie wpadasz na kawkę od dawna ....co sie stanęło ? zapraszamy częściej :D

 

 

Obudzilismy sie rano w egipskich ciemnościach .....ciemno ....zimno ..... :( brak prądu ......zaraz naskoczyłam na H. ze tyle razy mu mowiłam o małej butli gazowej turystycznej bo jak nam wyłącza prąd to nawet herbaty nie bedziemy mieli na czym ugotować ..... i wykrakałam :( ale na szczescie prąd włączyli o 9,oo ale do 12.oo kilka razy wyłączali .....szybko ugotowałam oboad .....nagrzalismy porzadnie dom ....kominek przygotowany do odpalenia i czekamy co nastąpi dalej ....a na zewnątrz FATALNIE .....lód skuł wszystko .....rosliny sa oblodzone ....stoja takie nieszcześliwe acz piękne ....w nowej lodowej szacie .....gałązki siegaja do ziemi powykrzywiane we wszystkich możliwych kierunkach .....bezlistne gałązki są całe zatopione w lodzie ....widoki są zapierające dech w piersiach ,ale szkoda ,że jest to również bardzo niebezpieczne ..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuję że ... poprawię swoją frekwencyję na forumie o ... 100% w stosunku do zejszłego roku :oops: :roll: 8) :D

 

zapisałam, wydrukowałam, oprawiłam w ramki i na ścianie KK powiesiłam :wink:

z nudów porachowołech 8) i musza pedzieć, że w przeszłym roku pieronym żeś sie lynioł :evil:

ino 285 razy żeś cosik naszrajbowoł :-?

Bodzio w 2010 roku napisze conajmniej 570 postów

 

 

PS. mo już 9

Tola - już nie masz co na ścianach wieszać ?? :roll:

Jamles - obiecuję ...

dzięki żeś mnie wyręczył w rachowaniu, choć ... jak to było z tą ustawą o ochronie danych ...statystycznych ?? :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................

a jakie postanowienia noworoczne ? ......może odwiedzić w tym roku siostrę :lol: albo zaprosić Ją do siebie i Jamlesa i Bodzia i Edzię i Renię ....joolęwszak mieszkamy niedaleko siebie :lol: co Wy na to ????

 

A mnie, to już nie zaprosi :-? :wink:

 

ps. Naprawdę się stęskniliście? 8) ............. nooooooooooo 8)

:D

już sobie to wydrukowałem 8)

czekam na kolejne ... "postanowienia" :wink: 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size] :evil:

pod śniegiem oczywiście ...... lód oleski :-? :wink:

 

i do Ciebie to nasze ciulstwo dolazło ? :roll: U nas od wczoraj pada śnieg ...puch przykrył lód i jest bajkowo, ale ja jeszcze z domu nie wyszłam wiec nie wiem jak sie chodzi . H. dzwonił żebym dzisiaj w domu lepiej została 8) ...pewnie liczy na jakiś wykwintny obiadek ....a tu niespodzianka ....będzie wczorajszy kapuśniak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...