Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Agacka - biedactwo .... a co sie stanęło z Twoim tolankiem ?? :roll:

 

No wiesz zepsuło się na tyle by pan w białym kitlu grzebał mi w środku, ale teraz ponoć ma być tylko lepiej :-? wiec czekam na to cierpliwie...

 

ała :( i co teraz ,pracujesz czy w domciu na foteliku siedzisz ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agacka, bidulo.

Kuśtyczka znakiem jesteś :wink:

 

Ach, czemuż my nie jesteśmy chociaz w części jak inne źwierzątka, tak chociażby jak jaszczurka, jak ogonek odpadnie, urośnie ładniejszy...albo jak rekin..wciąż z rosnącym nowym kompletem zębów. 8)

 

Sie rozmarzyłam , co chciała bym, aby mi odpadło i po nowemu odrosło... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka nie ma tak pięknie.....nie dość że w pracy, to jeszcze i dziś mnie zasypało niezgorzej...jedno odśnieżanie zaliczone i coś czuję że na tym jednym się nie skończy....ale to w ramach rekonwalescencji 8)

Ziaba ja to bym chciała żeby wiele rzeczy mi poodpadało i na nowo sobie wyrosło :p ale chyba to tylko pobożne życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobotnie dziendoberkowo :D

 

sypie i sypie i końca nie widać :-? wczoraj strząsałam wielkie czapy śniegu z roslin a dzisiaj można zacząć od początku ..... :roll:

w kominku strzela ogien ,rosółek pyrka na piecu , Aniqa cichutko śpiewa ..... synek wyjechał raniutko (tylko nocował ) ....cisza ,nuda ....sobota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobotnie dziendoberkowo :D

 

........nuda ....sobota :D

cza było nie walczyć o wolne soboty :lol:

pozdrowienia z gruby :lol:

 

PS. i wcale nie sypie :p

 

.....i u nas już nie sypie :lol: .... i świeci cudne słoneczko..... i niebo jest błękitne :D ...i H. zaraz z pracy przyjdzie ,bo moi pracownicy maja dzisiaj wolną sobotę :lol:

jamles .....pozdrowienia sprzed kominka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada, sypie, wali, nie wiem jak mam to jeszcze nazwać :roll:

ulica dojazdowa do posesji już tylko jeden samochód zmieści, o mijaniu dwóch nie ma mowy.

Ja nie wiem co to będzie. Pokrywa śnieżna w ogrodzie na trawniku ponad pół metra.

Tam gdzie zawiewa, zaspy po 80cm, po dzisiejszym dniu jeśli padać i wiać nie przestanie, będzie równo z ogrodzeniem.

RATUNKU!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada, sypie, wali, nie wiem jak mam to jeszcze nazwać :roll:

ulica dojazdowa do posesji już tylko jeden samochód zmieści, o mijaniu dwóch nie ma mowy.

Ja nie wiem co to będzie. Pokrywa śnieżna w ogrodzie na trawniku ponad pół metra.

Tam gdzie zawiewa, zaspy po 80cm, po dzisiejszym dniu jeśli padać i wiać nie przestanie, będzie równo z ogrodzeniem.

RATUNKU!!!!

ściema jakaś :o

właśnie wracam z TEGO ogrodu i tam same kwiatki, trawa zielona i jakiś ......... zeszłoroczny śnieg :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, jak wołam ratunku to ratuj, bo inaczej taki zielony ogród to tylko na fotkach zostanie.

Moja angielska trawa do przeorania będzie, bankowo.

Ale może to i dobrze, posieję normalną, będzie rosła i nie kaprysiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola

 

U nas dokładnie tak samo.

Miejscami na trawniku śniegu do pół uda.

 

Jak to się rozpuści..jak to się puści.. :-?

Plus jeszcze to co zacznie napływać od naszych południowych sąsiadów.. :(

 

W mojej okolicy masa ludzi pozasypywała rowy melioracyjne, bo...bo zasypane lepiej kosić. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, jak wołam ratunku to ratuj,

już lecę

http://www.centrummaszyn.pl/files/Partner3-51_3_m.jpg

 

i pomocnik

http://lh5.ggpht.com/_u0sOkw4zQLk/SQcpEf5sBBI/AAAAAAAACoQ/iXcdtb_7OE8/s640/P1030603.JPG

a jak będzie trzeba to pomogą.....

http://imguser.gandalf.com.pl/pd_8054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada, sypie, wali, nie wiem jak mam to jeszcze nazwać :roll:

ulica dojazdowa do posesji już tylko jeden samochód zmieści, o mijaniu dwóch nie ma mowy.

Ja nie wiem co to będzie. Pokrywa śnieżna w ogrodzie na trawniku ponad pół metra.

Tam gdzie zawiewa, zaspy po 80cm, po dzisiejszym dniu jeśli padać i wiać nie przestanie, będzie równo z ogrodzeniem.

RATUNKU!!!!

 

Tola, skąd Ty wiesz co ja mam za oknem i w ogrodzie? :wink:

 

U nas dokładnie tak samo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie...to już nie przelewki. Próbowałam wczoraj wyłączyć lampki zew. na domu i choinkach, to zapadłam się po tyłek w śniegu. Nie ma gdzie tego śniegu odgarniać :-? Kupiłam sobie zabawkę :wink: odśnieżarkę i niby wali na 9 metrów ale chyba zaczne śnieg wywozić taczką z podjazdu :roll:... białe g....wno :-?

 

Pożyczam jak kto chętny :wink:

 

http://www.odsniezarki.net/odsniezarka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko dziewczyny, normalnie świat się kończy :roll:

całe szczęście, że Jamles ratownik na posterunku :wink:

A taczką nie mogę śniegu wywozić, bo mi taczkę ukradli :evil:

Dzieciaki próbowały wczoraj zrzucić śnieg z dachu altanki, boję się, że to się wszystko zawali.

Ale nie bardzo im to wyszło, bo śnieg zmrożony, twardy i szczotka do zamiatania za miękka, a szuflą nie dały rady, bo za wysoko.

Naszych ulic nie odśnieżają, wyjeżdżone dwie koleiny, moje autko ma niskie podwozie, wczoraj ja za spychacz robiłam :roll: dziś już chyba nie wyjadę, bo zawisnę. A cały czas pada, koszmar :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...