Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co to :o :o

Wszyscy już łikendują :o :o :o

 

Zgroza :-?

Ni kawy, ni popitki, ani ciacha 8)

 

Normalnie Kółko Bezgrzesznych :-?

Ja rozumiem , że Post, że komuś post się wydarzył :oops: ,ale żeby to tak rzutowało na całość :o :o

 

Fuuuuuj :lol:

 

http://i.pinger.pl/pgr345/6fd3e71100006998489ac232/kawa_jpg.gif

http://img151.imageshack.us/img151/7519/p1090275ow2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam sobotnio ...pochmurno i smutno

 

Moj Tato jest w szpitalu .... Jego serce zaczyna słabnąć .....w czwartek miał puls 31

a cisnienie 140/120 !!!! jest pogodny i wesoły jak zawsze ,ale słabiutki ...wciąż posypia ,nie ma apetytu ...... :(

 

..... smutek i strach o tatę wczoraj ustąpiły wielkiej radości ......jedna z moich przyjaciólek oznajmiła nam ,że jest w ciąży :o :o :o w grudniu kończy 39 lat :D :D :D miałysmy wczoraj babski wieczór i taki nius na początku :D najpierw były łzy wzruszenia a potem śmiechom i wariacjom nie było końca :lol: Postanowiłayśmy tyć razem z nasza Irenką -żeby jej nie było smutno :wink: ......i oczywiście wszystkie 6 będziemy przy porodzie ...to już postanowione :lol:

 

czy do Was też zima wróciła ???? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biało psiamać :evil: :evil:

Już bebechy bolą od tego widoku. :evil:

 

Już tęsknym okiem wiodę po areatorze, grabiach, 40 parach rękawic ogrodowych i rządkiem poukładanych narzędzi..Mam plany zrobienia wieeeeeeeeelkiego klombu na trawniku,wiem jaka roślina gdzie będzie miała miejsce, nakupiłam cebul, kłączy, nasionek..umówiłam pana z wywrotką ziemi na tzw telefon, robocze ubranie ułożone , naszykowane podkolanniki..pełna gotowość, pełne chęci - i co ?

 

I wielkie psińco. :evil:

 

A mnie się chce doopsko do słonka wypiąć, plery zgarbić, paluchami merdać w ciepłej ziemi, każdą roślinkę pomiziać..!!!

 

Ponoć ( w najlepszych układach) jeszcze tydzień . 8) I ruszamy do booooju :D :D Tfu tfu.

 

Mąż zaproponował, że poszuka do dzierżawy 3 ha pola marchewki do pielenia - żebym była spełniona i nasycona :oops: :lol: :lol:

 

http://mediterraneo.blox.pl/resource/BN6541_033ServingGreekCoffeeatCafeinAristotelousSquareSerresCentralMacedoniaGreecePosters.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziabko!

Zapraszam do mnie!!! 10 arów ogródka, warzywniaczek, sporo klombów - pielenia do syta :lol: :lol: :lol:

 

I obie będziemy przeszczęśliwe :lol:

Co Ty na to? :lol:

 

Ewa

No to rzeczywiście nius! :lol:

Mam nadzieję, że serducho Twojego Taty szybko się wzmocni i że Jego stan się poprawi. Mocno Wam tego życzę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ewa

No to rzeczywiście nius! :lol:

Mam nadzieję, że serducho Twojego Taty szybko się wzmocni i że Jego stan się poprawi. Mocno Wam tego życzę!!

 

dzisiaj w południe odszedł mó Tato .......zasnął sobie ciuchutko :cry:

 

Ewuś

 

 

Trzymaj się cieplutko...............to trudny czas dla Ciebie .............przytulam Cię............przesyłam modlitwy z Twojego Tatę............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A życie znów obudziło się ze świtaniem.

Jak gdyby nic..

 

I trzeba wstać, nakarmić psa, wykonać dziesiątki telefonów, próbować poukładać życie bez Taty w tle.

Ewuś sił Ci życzę na okiełznanie wszystkich banalnych czynności.

 

Kawę z dużą ilością ciepłych myśli podaję.

Jak zwykle.

 

http://4.bp.blogspot.com/_2v34Wu-1238/SmywR026q-I/AAAAAAAAHaQ/P3oxXVzoADQ/s400/kawiarnia+Samanta-+Krupowki.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...