Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A mnie czeka odkretowanie trawnika na działce rekreacyjnej, a że kręgosłup wyraża swoje niezadowolenie,

zatrudnię ciemiężyciela, ten też zadowolony nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racer, jak kcesz tu bywać, to musisz wpierw pokazać wyniki stanu Twojej wątroby. Tu bywa naprawdę czasem ,,ekhm, noooooo...ekstremalnie. Że niby jest wywieszka "Kawiarnia Klubowa" ?? - to wielka ściema. Żeby nie było, że nie wiedziałeś ..

 

No dobra kochane pyszczydła !!

Niniejszym zawiadamiam, iż sobie idę precz. Jak dolecę to tu przylecę kole 30 kwietnia przyniosę jaką flaszencję araku. Będę za Wami tęsknić .

Uziabki jak cholipka.

 

 

ps.dziękuję za życzenia dla młodej, dziś zaliczyła przecudnie ( 0 błędów) teorię , plac manewrowy i ...w przepięknym aliści stylu dokonała "próby wymuszenia"

Też bym dokonała, widząc jaki egzaminator....

http://forum.muratordom.pl/images/icons/icon11.png

 

cmokale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekopać pszenżyto, podzielić i posadzić truskawki, plewić :oops:

więcej się dowiem jak ciemiężycielka wróci z pracy ;)

 

ooo to nie będizesz się nudził :D Ja mojemy ciemiężycielowi kupiłam 22 tony ziemi z pola do rozwiezienia. Cieszy się jak ch..... :D Ale ja za to będe mieć zasypany fundament wokół altany i niewielką skarpę na roślinki :D

 

Po co przekopujesz pszenżyto? Jako nawóz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ziaba nam poleciała....................kości grzać na jakiejś brudnej wrednej plaży z robalami , w wodzie same szkło i butelki , nawet nikt jej tam szklanki napitku nie poda. o takie KK będzie mogła pomarzyć.........zatęskni zarutko i wróci ....................to tak z zazdrości pisze..........

 

nie mogę się odnaleźć w tym dziadostwie............durnowato się pisze , wszystkie narzędzia poginęły....................łojezu.......gębulek nie umiem wstawiać...............

Edytowane przez Paty
bo kciałam se zobaczyc jak to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł wszystkim. Kawy nie ma...to znaczy nie umiem zaparzyć w tym "nowym ekspresie". Buzialów też nie umiem zrobić...ech do bani, to nowe forum. Po kiego je zmieniali...Za tydzień jadę na...deskę :), wiem, że nikt mi nie zazdrości tak jak Ziabie ale ja się cieszę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamles no toż napisałam też zboże ;)

 

ALe my to robilismy 20 lat temu :D Pszenzyto nie było tak popularnym zbożem wtedy. Pamietam z tamtych czasów pola obsiane pszenicą, żytem, owsem, jęczmieniem. A teraz prawie wszędzie wokół pszenżyto i owies tylko. Mniej urozmajcone te uprawy są. I chyba jeszcze saletrę sialiśmy, też jako nawóz. Nasz górka to czysty zółty piasek wiec i gliny nawieźliśmy sporo. Ziemia duzo pracy kosztuje, nie ma co.

 

Dzień dobry KK :D

Mam ochotę na świeży sok pomarańczowy. Tylko skad ja go w robocie wezmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...