Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeszcze odpowiedź na bananowe pytanie : banany dzielą się na : jadalne i jadalne po obróbce.

Jadalne są żółte , zielone i czerwone. Zółte dzielą się na cytrynowe, żółte długie, żółte krótkie, zielone twarde , zielone miękkie. Wszystkie odmiany inne smakowo. Jadalne po obróbce - banany do smażenia , do gotowania i w formie pulpy.

Każda obróbka inna w smaku.

 

Na naszym rynku klasyk - przemysłowe bylejakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piekne DZIENDOBEREK dla naszych Rodzicielek tegorocznych Maturzystów ;) Bedzie dobrze i nie ma co szat rozdzierac ....młodzież poradzi sobie doskonale

 

U nas od rana pada -znowu:( trawa po 4 dniach nadaje sie do ponownego koszenia a tu mokro i nie zapowiada sie w tym tygodniu na suchość :cool:

 

Ziaba -dzieki za fotoreportaż ....egzotyka nieziemska ...a o tych bananach to nie słyszałam ;) i oczywiscie ,że prosze o wiecej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja za rok na okrągłą osiemnastkę planuję taki skok. Tylko nie wiem jeszcze jak przełamię swój lęk wysokości. Ale najpierw bym chciała przejechać się jakimś mega szybkim samochodem np. z 300/h to by było! Następnie dla wyciszenia emocji prawdziwym czołgiem a potem skoczyć na spadochronie-jak szaleć, to szaleć nie:D

 

Joola coś dla Ciebie

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,7839562,Militarna_promocja_zachodniopomorskiego_regionu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba opis zapachu duriana bezcenny:yes:

Egzotyczny fotoreportaż super ......... zwłaszcza w taki smętny deszczowy poranek.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część maturalna poszła, zaraz zaczyna się ciąg dalszy :eek: :cool:

 

Gosiek - Twoje dziecię tez rozszerzoną z języka polskiego zdaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też Krall a teraz rozszerzoną

 

Gosiek to dokładnie tak jak moja.

Z tego co słyszę dużo maturzystów wybrało właśnie ten temat.

Wyglada na to, ze programy szkolne większy nacisk kładą wreszcie na czasy bardziej współczesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziaba, skok z 4 km! Ale hardcore! Ale mi się gęba uśmiecha na samą myśl. :D A foty cudne! Super klimaty. Pachnie mi Przygodą przez duże P. Proszę o więcej!

 

i to najważniejsze ...bo chłop musi wszystko zjeść ,a nie musi wszystkiego wiedzieć:)

Święta prawda, hi hi

 

gosiek33, trzymam kciuki!

I za całą resztę maturzystów również!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...