Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:bash:..............i znowu zimno............niby świeci ale jakoś niemrawo............niw wiem czy chować kozaki czy jeszcze będą potrzebne...............gumowce w groszki cały czas na podorędziu.................................marzę o upale żeby mi sie po dupie lało.....................( niektórym to się już lało...........................jakimś płazom.......zielonym ..........kumkającym..........:D:D:D)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EW-cia najlepszego , najcieplejszego, najbardziej takiego mrrrr;)

dziekuję mocniscie i mrrrrrucząco;)

Ziabko ale Ty rocznice ślubu obchodziłaś i to taką znaczącą :) wiec składam Wam najserdeczniejsze życzenia jeszcze wielu wspólnie spędzonych lat w Miłości i Zdrowiu :)

 

roze..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka ja jak zwykle ostatnia życzenia składam.

 

Wszystkiego Naj, Naj, Naj ...piękniejszego:yes::yes::yes:

 

A wiesz młoda, że w niedzielę o Tobie myślałam.

Po południu na mojej uliczce na prowincji zatrzymały się dwa wypasione motory - szok dla organizmu normalnie:cool:

i jak goście zaczęli rozmawiać o domku.... w pierwszej chwili do głowy mi przyszło czy to nie Ty i Twój H.

 

Byli to jednak ludzie, którzy zobaczyli w Muratorze zdjęcie drewnianego domku w okolicy Rybnika i szukali aż znaleźli:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka ja jak zwykle ostatnia życzenia składam.

 

Wszystkiego Naj, Naj, Naj ...piękniejszego:yes::yes::yes:

 

A wiesz młoda, że w niedzielę o Tobie myślałam.

Po południu na mojej uliczce na prowincji zatrzymały się dwa wypasione motory - szok dla organizmu normalnie:cool:

i jak goście zaczęli rozmawiać o domku.... w pierwszej chwili do głowy mi przyszło czy to nie Ty i Twój H.

 

Byli to jednak ludzie, którzy zobaczyli w Muratorze zdjęcie drewnianego domku w okolicy Rybnika i szukali aż znaleźli:eek:

Edziu-dzieki najserdeczniejsze ;) w niedziele H. wspominal ,że mogłby na motorze jedździć ale nie udalo sie ......buuuu.....i coś mało okazji bywa tej wiosny na śmiganie ....każdy weekend praktycznie pada

 

ale ....ale ....kiedyś Cię znajdę w Twoim pięknym drewnianym domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją abstynencją raczej też nie;) Kawę, czarną- raz proszę. A ja zamiast się łikendować, to siedzę w robocie...Czy ktoś mnie żałuje?

ja Cie żałuję i psitulam :hug: ja właśnie wstałam z drzemki......bo u nas pogoda pod zdechłym azorkirem czyli leje i leje i końca nie widać ......jest 8,8 st na termometrze -pogoda nie nastraja dobrze a widoków na majówkę nie ma ...buuu

ale zaparzę świeżą kawusię i sie nastroimy na wieczór ;)) do tego jakies dobre ciasteczko i będzie ok .....

172753..jpg

 

 

ciastka_kruche_se.jpg oraz sok z brzozy (dzisiaj kupiłam -ponoc trzeba go pić ) Sok_z_brzozy..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją abstynencją raczej też nie;) Kawę, czarną- raz proszę. A ja zamiast się łikendować, to siedzę w robocie...Czy ktoś mnie żałuje?

żałuję, miałem dwa dni wolnego i na deszcz patrzyłem, mnie proszę w niedzielę żałować .... w robocie będę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...