Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam w masakrycznie zimną niedzielę ..............za oknem wieje ,leje i jest 6st na termometrze:mad: nie tak ma wyglądać miesiąc zakochanych ...... !!!!!

 

kawa z koniakiem jak najbardziej wskazana .....

kawa_z_koniakiem..jpg

 

 

zostawie tez ogień w kominku dla zmarzluchów :)

 

kominekroza..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieńdobrybardzo :)

chyba nie powinnam zbytnio narzekać, bo piątek był do popołudnia słoneczny, sobota słoneczna do wieczora, trawnik skosiłam.

Niedziela piękna do 15, potem padało, ale cały czas ciepło, bezwietrznie.

Dziś też ciepło, na termometrze 20 stopni, ale całą noc padało i pada nadal.

Dziwny ten maj, co roku maj był w naszym rejonie bardzo suchy, słoneczny rześki, z nocnymi przymrozkami.

A tu taki psikus. No cóż, może czerwiec będzie gorący?

Uściski wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też ciepło, na termometrze 20 stopni,

u mnie 20 st to w domu a za oknem tylko .... 6 ,3 st ...brrrr .........pada i pada , porywisty wiatr łamie gałęzie .....u sąsiada połowa trawnika pod wodą !!! a padać ma ponoć do ...niedzieli ..... szok

Tolu - jak widać zimnej Zośki nie było u Ciebie wiec możesz sadzić kwiatki w skrzynki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraina Deszczowców normalnie..właśnie wróciłam z daleeka, po drodze widziałam kaczki pływające w redlinach ziemniaczanych., warunki drogowe gorzej niż podłe.

Pobocza miejscami nie widać i co w tej kałuży siedzi grom wie. Czy rów czy dołek. Z powodzeniem można uprawiać jazdę na nartach wodnych za samochodem.

 

Coś na zęba na polepszenie samopoczucia ?

 

http://1.bp.blogspot.com/_UIXOn06Pz70/SF66a2u5ujI/AAAAAAAADnE/gatyvkGva9Y/s800/Strawberry+Cheesecake+Crepe+500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leje franca od soboty od 24.00 ..................akurat zakończyła się u mnie impreza ogrodowa , w niedzielę lało jak z cebra cały dzień, całą noc w poniedziałek rano nie dało się dojsc do garażu jakby kto z wiadra lał, uspokoiło się nie co w ciągu dnia ale na wieczór to samo, cała noc i dziś od rana, 10 st , wieje paskudnie...........MASAKRA.......na naszym terenie pełno podtopień, ogromna tragedia..............jedyny plus ze trawa cudnista...............nie chce się wyłazić z wyrka................ale jak mus to mus.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wiadomości i włos się jeży. Powódź . Woda coraz wyżej. Rozpaczliwie na południu..w centrum też nie lepiej, mój drenaż wokół domu pracuje jak oszalały. Znajomi walczą z podłażącą w jakiś sposób wodą w najbardziej dziwnych miejscach . Płakać się chce , widząc co się dzieje z ludźmi i zwierzętami.

Do piątku na Podkarpaciu ma spaść ok 130 l/m2 plus ostre burze. Ludziska, trzymajcie się. Uważajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu - jak widać zimnej Zośki nie było u Ciebie wiec możesz sadzić kwiatki w skrzynki ;)

 

posadziłam :)

ale Twoje obsadzenia bardziej mi się podobają.

 

Noc burzowa, grzmiało, błyskało, lało nieprzytomnie, ale bez wichury, spokojnie.

Dziś zachmurzenie pełne, ale nie pada, nie wieje i ciepło. 20 stopni.

Wszystkim życzę słonka, niech już nikogo nie straszą fale powodziowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dokopałam sie do kawiarni i witam wszystkich serdecznie.

Poproszę ptysia z kawka :)

Mam deprechę deszczową, wczoraj wpadłam przejazdem do domu i patrzyłam jak smętnie wyglądają moje świerżo posadzone krzaczki różane w bajorku :( jedynie fairy w donicy miała sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że Zośki nie było. U mnie tydzień wcześniej wymarzły śliwy:( Nie będzie w tym roku na nich wielu owoców niestety. Z kwiatkami to nie wiem co bedzie, czy przetrawają i nie zgniją....

A ja profilaktycznie zakupiłam dopiero co linię kroplującą na rabaty :D Mógł mnie ktoś uprzedzić to bym się wstrzymała z tym zakupem ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - jestem przerażona informacjami które docierają do nas ...dzieciaki z Krakowa dzwonią z bardzo złymi informacjami ....Kaśka pracuje nad samą Wisłą przy moście Grunwaldzkim - ma jeszcze 2 m do wody ,ale o ewakuacji jeszcze nie myślą ....

U nas pada bez przerwy już 6 dzien ( w sobote do 17,00 bez deszczu) jest zimno ,wieje i ogólnie listopadowo ................H. rano poszedł do ogródka i zerwal wszystkie konwalie .....stwierdził,ze w odródku nie sa teraz nikomu potrzebne a bardziej moga cieszyć w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...