Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

od kilku godzin nie pada ............uff uff

pole za moim płotem stoi w wodzie i mam nadzieje ,że dalej woda nie bedzie sie wdzierała ....

 

torcik na pocieszenie strapionych

 

tort_014..jpg

 

i wesoła kawa

 

Kawa_chroni_prost.jpg

 

Miłego dnia dla wszystkich :)

 

Tola .....Ty to masz szczęście ....znowu zapowiadaja u Was 20 st i słoneczko :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

sama się dziwię mocniście, że Podlasie ma od tygodnia najlepszą pogodę w kraju.

Na termometrze już 20 stopni, niebo błękitne, słonko świeci, bezwietrznie, ptaki się drą jak oszalałe.

Śniadanie zjadłam na tarasie, w wazonie pachnący bez i konwalie. Bardzo bym chciała, by u Was wszystkich była taka pogoda.

Widziałam dziś w TVN24 Bieruń naszego Bodzia.

Serce się kraje. Bodziu, trzymaj się i nie daj wielkiej wodzie. Mocno trzymam za poprawę pogody.

Wczoraj u nas do południa znośnie, po południu deszcz, wieczorem się rozpogodziło.

Dopijam kawę i zmykam na giełdę kwiatową po begonie. Chciałam wczoraj kupić, ale się rozpadało i nie pojechałam.

 

Dobrego dnia życzę i wysyłam Wam dużo słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, porozsyłaj tego słoneczka bo nam brakuje :)

Jakie begonie chcesz kupić ? bo ja kupiłam Non Stop białą, New Star biała, i inną całą masę biało i niebiesko kwitnących kwiatów minn. ostróżki, jaskry ( w tym przepiękny w kolorze brudnego , pastelowego różu) tuberozę, frezje,irysy, mieczyki ismenę błonoczatkę, , calle, dzwonki, dziewannę, zawilce i .. chyba sie już pogubiłam co. A teraz czakam na dostawy :) i jak sie pogoda poprawi do sadzenia marsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmeldowywuję słonko i jakieś ciepełko , ale sroki drą się ostrzegawczo na deszcz. Widzę zarazę na forumie..zasadzeniową.:)

To i ja się pochwalę , mam do posadzenia 60 zacnych sztuk macierzanki w 4 odmianach, jakaż woń..aż się chce paść na glebę i pobuszować ;)

Ciekawe czy macierzankę jom ślimaki, bo takiej ordy w skorupach dawno nie pamiętam. To chyba jakieś Obce Siły Ciemnej Mocy desantują się pod postacią tych paskudztw i mój ogród jest punktem Zero..

 

Współpracę z jakąś Francuską restauracją nawiążę.:cool:

 

Słonka życzę . I w pobliżu żadnych podtopień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalało za to Kachnę w Sandomierzu :(

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?95097-Budujący-Z45-z-pracowni-Z500-łączcie-się-)

 

 

Do mnie Tola podesłała troche słoneczka to i poświeciło niespełna godzinę i odrazu 20st na termometr wskoczyło. A i ze szpitala z Wawy dziś zadzwonili, żeby tatę na oddział szybko przywozić bo mają miejsce... Raz z górki, raz pod górke...

Edytowane przez mayland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo, cały dzien nie padało i juz widać osuszającą się ziemię .....słońca nie widać -chmury nisko , temp. nie przekracza 7st .........wielu moich znajomych mieszka na zalanych terenach -jestesmy w kontakcie telefonicznym ,ale tego smutku i przerażonego głosu nie można zapomnieć . Oni to przeżyli 13 lat temu i teraz mają powtórkę horroru .

W Bieruniu moja kuzynka ma sklep ,ale nie moge sie z nią skontaktować i jestem pełna obaw .....

Tak jak Tola wybrałam sie dzisiaj do ogrodniczego po kwiaty ....ale machnęłam na nie ręką ...... nie ucieszyły mnie jakoś te zakupy .....tyle bólu wkoło , zalane domy i ogrody ....poczułam sie niekomfortowo wśród tylu pięknych kwiatów i .......nie kupiłam .....może za pare dni znowu zrobie podejście

 

Oglądałam prognozę na najbliższe dni ...........po niedzieli leje w całej Polsce !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

W Bieruniu moja kuzynka ma sklep ,ale nie moge sie z nią skontaktować i jestem pełna obaw .....

to niesamowite ....kiedy skończyłam pisać post ....zadzwoniła Jasia-moja kuzynka ..... nic nie wie co sie dzieje z jej sklepem, bo wcale dzisiaj nie pojechała do pracy (mieszka w Oswiecimiu) - wie tylko że ulica , przy ktorej ma sklep jest zalana ....... tak jak wiele innych okolicznych ulic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Ewa, nie wiem jak będzie..... Mam powazne problemy i to z obojgiem rodziców. Wszystko sie nawarstwiło. Uciekam na to fm żeby nie myśleć o tym za dużo bo nic tylko siąść i płakać zostaje... A tak to pogadam, pooglądam.....

moja Kochana ......niepokój o Rodziców towarzyszy nam non-stop .....kiedy był mój Tato to każdy telefon od mamy to był ścisk żołądka - z pierwszego słowa , z tonu w głosie wnioskowałam czy wszystko w porzadku ..... teraz kiedy dzwoni mama wcale nie jestem spokojniejsza ...... teraz pozostał lęk o mamę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sygnale telefonu to juz nawet nie myslę.... Teraz mam tak, że jak rozmawiam z tatą to słucham jego oddechu i wiem, które ciałka idą w góre, które w dół.... Już po jego zmeczeniu wynik morfologii poznaje....

Masz pewnie rację. Dlatego mamę jutro do siebie przywoże, zeby ją chociaż mieć na oku. A i łatwiej nam się będzie zorganizować z dojazdami do taty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowym dniem i nowymi nadziejami na lepsze witam. Popłakałam się nad domem Kasi, Boże mój...to co się widzi w tv to przechodzi wszelkie granice.:cry:, szczęście w tym wszystkim, że to wiosna..do zimy daleko.

Poziom wody gruntowej w centrum jest bardzo wysoki, nie wiadomo czy to podsiąka z dołu czy obcieka górą. Drenaż aż zadyszki dostał, chociaż wczoraj już znacznie mniej zrzucił wody.

 

Wiem, że głupio ktoś może się poczuć, kiedy czyta tu o naszych zapędach do sadzenia kwiatuszków i innych badylków , że trauma , że powódź..że dramat.

Trzeba sadzić kwiaty, trzeba się uśmiechać , trzeba robić dookoła skrawek nieba. Żeby nie wszystko zalała woda z wysypisk i ścieki z szamba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...