Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No czytam o leżaczku Ewci, oczy wybałuszam..

Dzisiaj pora na leżakowanie. Wczoraj czapka uszatka.

 

Pan od wyceny szkód właśnie przed chwilką wylistował punkty , jak dobrze pójdzie, odszkodowanie za podsiuranie będzie za..miesiąc, może dalej. Siedziała miła chłopina 3 tygodnie na prawdziwej powodzi, to co opowiadał..to tylko wyć. Każdy dom który stoi dłużej niż 72 godziny w wodzie, ma 99% na szanse na uszkodzenie fundamentów i co dalej idzie - wiadomo. Dom niby stoi a dach się chyli. Albo nagle w nocy huk jak z armaty - oto właśnie pękły ściany nośne.

 

Powódź powoli mija. Naiwne ludzie ( czyli do tej pory ja też ) w swojej naiwności liczą, że najgorsze za nami. Pacjent wypadek przeżył, ale czeka się teraz na komplikacje.

Rzeczoznawca jest specjalistą od budowlanki i mówił - że serce mu się krajało, jak widział , że ludzie pazurami drą , by ocalić dom..a on wie, że za pół roku dom zepchnie spychacz. I co powiedzieć takim ludziom ? I czy w ogóle coś powiedzieć ? Niewiedza czasami ratuje ludzi od zawału i stanu szaleństwa.

 

Panu Bogu dziękuję za to, że mnie tylko podsiurało kosmetycznie i gówien ze ścian skrobać nie musiałam.

A w ogóle..wakacje za pasem !!

Tutaj widać , że jednetakie se będą boćki smażyć w Chorwacji. Wódzie popijać..

Zgroza normalna.:yes:

 

I bezwstyd. Fuuuj.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie zadraszczaj ...................boś sam po złocistym piaseczku się turlała...............mie kamiory w dupsko uwierać bedą:):D

 

Ino 21 stopniczków dzisiaj na termometrzyku, czyli jak dla mnie zimno...długie spodniosy i cienka kurcicha.....................czekam na żar z nieba..........trawa mi wyschła, jest siano......podlewać się nie chce..........

 

a wódzię wirtualnie za Was wychyle...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wczoraj było wesoło. Za płotem sąsiadka wynajęła Ruskich , żeby ścięli jej drzewo. Przyszli z piłką na brzeszczocie , podziubali w drzewie ..zabezpieczywszy je starym mokrym wyliniałym sznurkiem do wieszania bielizny. Cud Boski, że mąż wysportowany, przez płoty skacze aż miło i lina alpinistyczna na podorędziu .. Były by trzy Ruskie trupy jak nic.I czwarty zapłotny ( padnięty na zawał , widząc co się dzieje)

Dawno nie słyszałam takich jobów w wersji Rosyjskojęzycznej . Finezja normalnie he he. I takich półgłupków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z Krk naładowana pozytywnym ładunkiem uśmiechniętego Stasia i mogę zabrać sie do rozpoczęcia nowego tygodnia :)

Zapowiadaja coraz cieplejsze dni więc pierwszy dzien lata to początek dobrej ...mam nadzieję ...pogody :)

cafe..jpg

 

miłego dnia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda pod psem............zimno , zaczyna padać, zachmurzone niebo...............lato zapowiada się fatalne.............czy u nas juz zawsze będzie taka pokręcona pogoda??????????

Na szczęście jutro.....................j a d ę .....:p Do zobaczenia !!!!!!! Przywiozę Wam słoneczko !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Dzień Ojca ......biegnijcie więc uściskać swoich Tatusiów lub zadzwońcie do nich z pięknymi życzeniami póki jeszcze możecie to zrobić :)

 

 

 

 

.....ja niestety po raz pierwszy nie zrobię tego i dlatego od wczoraj mam oczy pełne łez .....wciąż nie mogę uwierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...