Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

coś Wam opowiem ........pamietacie zapewne jak pół roku temu opowiadalam ,że byłam z koleżankami na babskim combrze i po nim strasznie bolało mnie kolano ...otóż ból w kolanie odezwal mi sie jakis miesiąc temu a od 3 dni stal sie nie do wytrzymania ....poszlam na rentgen kolana i okazało sie ,że ze zdjecia wyszło ,że miałam złamaną kośc strzałkową pod kolanem !!!! teraz musze iść na rehabilitacje i dużo jeździc na rowerze ( przynosi ulgę ) .....a za kilka dni zamawiamy kwatere na narty i mam zagwozdke czy z kolanem bedzie ok .........buuuu ...ale sie porobiło :bash: H. powiedzial mi dzisiaj ,że tylko na jeden wieczór stracił mnie z oczu i juz narozrabiałam .....:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

coś Wam opowiem ........pamietacie zapewne jak pół roku temu opowiadalam ,że byłam z koleżankami na babskim combrze i po nim strasznie bolało mnie kolano ...otóż ból w kolanie odezwal mi sie jakis miesiąc temu a od 3 dni stal sie nie do wytrzymania ....poszlam na rentgen kolana i okazało sie ,że ze zdjecia wyszło ,że miałam złamaną kośc strzałkową pod kolanem !!!! teraz musze iść na rehabilitacje i dużo jeździc na rowerze ( przynosi ulgę ) .....a za kilka dni zamawiamy kwatere na narty i mam zagwozdke czy z kolanem bedzie ok .........buuuu ...ale sie porobiło :bash: H. powiedzial mi dzisiaj ,że tylko na jeden wieczór stracił mnie z oczu i juz narozrabiałam .....:cool:

Ew-ka no będzie ok, no musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka,

 

myślę też, że martwisz się na zapas. Na takiej babeczce jak Ty, wszystko musi się dobrze zrastać :):):rolleyes:

 

Paty,

 

wspaniałe wspomnienia wróciły patrząc na Twoje fotki...Tak mi żal, że w tym roku tam się nie wybiorę.....

 

A u nas upalik, słoneczko...i PRACA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff ...jak gorąco .....uff .....jak gorąco :rolleyes:

 

witam gorąco wszystkich zmarzluchów ;) wróciłam z Krk ......w piątek rano H. rzucił pomysł na wyjazd -niespodzinkę motortem do wnusia .....szybka decyzja i o 10,oo wsiedlismy na rumaka i .....zrobiliśmy sobie piekna wycieczke Doliną Prądnika ( z popasem w Ogrodzieńcu ) .....Miny dzieciaków -bezcenne , kiedy podjechalismy pod ich blok własnie odprowadzali do samochodu koleżanke i oczy przecierali ze zdumienia :)Stas wniebowziety i przez 2 dni nie odpuszczał dziadziowi ani na chwilkę .....wczoraj o 13 musielismy juz wracac do domu (wieczorna impreza u przyjaciól) i jechalismy w 47st upale !!!! po raz pierwszy bez kurtek -w samych koszulkach a i tak było gorąco ,ale było suuuuper !!!!

Tola jeszcze sie nie meldowała? pisalam do niej sms ale nie odpowiada .....buuuu

Ania, Magi, Amtla dzieki za dobre słowo ...ale kolano boli jak diabli ...jutro uderzam znowu w doktory :bash:

 

czy to dobry moment na zimnego L . ??? ;)lech..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem przytargam za zwycięstwo Hiszpanii:wiggle:

 

ps..Tola wróciła ....niebawem sie zamelduje ....kto ma dyżur na zapleczu ? czysto jest? ;)

przecież tam nikt nie wchodził :eek: no chyba, że Bodzio :rolleyes:

i co z tą naszą Ziabom :confused: ........ Paty....... gadaj, Ty pewnie wiesz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem...................jęzor wisi po pas pic się chce, susza.........................

po wczasowe wspominki ciągną się od środy do wczorajszego dnia włącznie................Panie na prawo Panowie na mecze.................cudowne babskie wieczory na tarasie naszej ulubionej knajpki....................dzisiaj kacor gigantos..............a do roboty iśc trzeba..................dobrze że te mecze co 4 lata bo by człowiek w alkoholizm wpadł jak nic...........

 

do Ziaby jutro dzwonknę zobaczę co z nią.................pewnie gdzieś sie szlaja albo gości ma................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalony ( śledź solony );)

 

Uziabuję Was ususona :rolleyes:. U mnie szał ciał i ogólna głupawka. Jedno wyjeżdża , drugie wraca, trzecie nie wróciło, kot ryczy, pies czegoś chce, drugi pies niczego nie chce i nie wiadomo czemu..

 

Łagodnych opadów życzę wszystkim.

 

Ekhm.....no może niektórym nie opadów i nie łagodnych. Żeby nie było ..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalony ( śledź solony );)

 

Uziabuję Was ususona :rolleyes:. U mnie szał ciał i ogólna głupawka. Jedno wyjeżdża , drugie wraca, trzecie nie wróciło, kot ryczy, pies czegoś chce, drugi pies niczego nie chce i nie wiadomo czemu..

 

Łagodnych opadów życzę wszystkim.

 

Ekhm.....no może niektórym nie opadów i nie łagodnych. Żeby nie było ..;)

Ziabka ......buźka ze sie pokazałaś i ......baty na pupę za tak długie milczenie 03y..gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...