Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chwalony z rana.

 

Z nerw wczorajszych jeszcze mnie telepie, więc nijak inaczej nie wychodzi, jak trzeba się napić.

to nie na darmo o 6.35 :oops:wlazłem na piwo po robocie :cool:

kierujący kolega nie miał zmiennika i musiałem gdzieś poczekać :lol2:

ale gadaj co to za nerw to jakoś się nim podzielimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, nerw jest następujący : zaprosiłam znajomego mojej córy na parę dni do nas..wakacje i takie tamuj. I co ?

 

i mamusia synusia jak się dowiedziała o zaproszeniu, zapowiedziała, że się zjawi u nas z policją...:jawdrop: , jesteśmy świry, winniśmy w kaftanach latać - a w ogóle, to my musim jak nic jakąś sektą być..i takie tam w temacie, bo syn nader chętnie ku nam by przybył, z domu rodzinnego ubywszy.

 

Ja nic nie qmam.

I zaczynam się zastanawiać, czy ze mną jest coś nie ten teges, czy kobita prośków zapomniała z południa wziąć.

 

Synuś lada sekunda pełnoletni, 190 wzrostu .

Żeby nie było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, nerw jest następujący : zaprosiłam znajomego mojej córy na parę dni do nas..wakacje i takie tamuj. I co ?

 

i mamusia synusia jak się dowiedziała o zaproszeniu, zapowiedziała, że się zjawi u nas z policją........

 

Ja nic nie qmam. .

 

bosszzeee ....ja też nie qmam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziabko jakby co, to ja mam syna...pełnoletniego...tak coś ponad 1,80...mogę podesłać:D

 

Ew-ka Ty...Ty..LENIWCU HAMAKOWY:p Ale nic to, jak zrobię sobie urlop też tak będę się wylegiwać. (tylko czy ja wytrzymam:rolleyes:)

 

Zapraszam na deser z jagodami.

 

borowki_002..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ew-ka Ty...Ty..LENIWCU HAMAKOWY:p Ale nic to, jak zrobię sobie urlop też tak będę się wylegiwać. (tylko czy ja wytrzymam:rolleyes:)

 

 

to tylko przerwa w pracy ........obcinalam dzisiaj wszystkie szmaragdy .......właśnie skończyłam :wiggle: za mną kawał dobrej roboty ..teraz to dopierpo bedzie relaksik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba........wszelki duch..................toż Ciebie baba z łwieku na FM nie było.................zamiast z nami popijac toś się bawiła w gościńca jakiego.............dziecko malutkie zbałamuciłaś i do sekty wciągasz .....................czuł mój Adi że bał się do Ciebie jechać.................ta nera byłaby w niebezpieczeństwie jak nic.............:wiggle:

 

to moja Olka też może z sekta pojechała , taką 25 osobowa i takie towary damsko----męskie tam były że cuś............:rolleyes:..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patyśka, przecie ja nie ukrywam, że najlepsze interesa się robi na organie .

 

Czasami na dwóch..ale to rzadkość.

 

 

 

 

Dwie nery w dobrym stanie. Tak dla przydkładu.

 

Widzę, że czas rżnięcia nadciągnął. I mój osobisty se nabył wspomożenie i ganiał mnie po działce z tem czymś..a ja udawałam , że się boję.

 

Dziś tujaki trzymają linię jak kampania reprezentacyjna.

Nic nie odstaje.

 

A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie do Ewci

 

Ewuś, czy ja dobrze doczytałam, że bociany nadciągają w kierunku Stasinkowym ????

Muszę je przekabacić jakoś , by leciały w jedynie słusznym kierunku.;)

prawda to najprawdziwsza .....ponoć Franek urodzi sie w styczniu ( termin na 3 Króli ) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-cia.

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Cuś muszę szturchnąć syna, żeby się skupił;) i poczynił nas dziadostwem.

Bo zaczynam zaglądać w wózki dziecięce, a to zaczyna być niebezpieczne.:cool:

 

Mamuśka ziomala córki kłapała paszczydłem mu w twarz. Chłopak szczery, nie układa mu się w domu. Baba z cyklu "mój mąż jest z zawodu dyrektorrem", siedzi biedactwo w domu, oglada wszystkie seriale i nawet nie ma jak posprzątać, bo pani do sprzatania przychodzi. I odwaliło babie ewidentnie od piłowania pazurów. Nawdychało się biedactwo tego wszystkiego, odłożyło się to gdzieś w móżdżku..Babol nie umie pogodzić się z własnym wiekiem i z tym, że ma dorosłego syna. Najlepiej , jak by ziomal nadal był w pampersie i przy piersi. Poznałam ją nie tak dawno i..ekhm.. pani nieustannie lewituje emocjonalnie ponad plebsem Dla niej każdy , kto chociaż w jakimś punkcie jest o oczko wyżej od niej ( w jej poczuciu ) natychmiast staje się wrogiem. Ja mam przewalone, bo mam większy dom, niż ona.:bash:

 

Ziomal sprzedał wszystkie informacje córce, wczoraj dłuuuuugo z nim rozmawiałam. Gdybym opisała ten dysput, opinie by były jednoznaczne : jestem na Jamajce;) po nieświeżej rybie;);)

 

Bosze, nie pojmuję , no za cholerę nie pojmuję tej sytuacji. Czuję się, jak by mi kto z mokrej brudnej ściery przywalił w twarz. 6 letnie dzieciaki znajomych jeździły z nami na wakacje bez rodziców..tabuny znajomych dzieci przewinęły się przez nasz dom przez weekendy i w środku tygodnia..Ot normalność, którą z pewnością znacie.

 

Cusz.

No cusz...

 

No to śniadanko.

 

http://http.cdnlayer.com/smoola/00/00/da/f948bae9c04d39a0_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...