Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu nie Tobie jednej się takie rzeczy przytrafiają. Niedalej jak 2 tyg temu wsiadłam do auta w garazu i całkiem bezmyslnie na wsteczny i rura do tyłu. Tylko coś pyknęło, stuknęło w dach a ja nawet na hamucel nie zdążyłam nacisnąć. Oblał mnie pot. Kurcze, ja nawet nie sprwadziłam dokąd brama jest podniesiona! Owszem, była podniesiona ale nie do końca, tak na 3/4 wysokości a ja mam wysokie auto. Zahaczyłam anteną całe szczęście a nie dachem. Nic sie nie płamało ale mam nauczke na przyszłość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, niestety do czwartku jeżdżę bez anteny, dobrze ze zadzwoniłam i sprawdziłam czy zrobią to od ręki.

Niestety nie zrobią. W czwartek o 9.30.

Strasznie wcześnie trzeba będzie wstać ;)

 

Leje w tej chwili jak z cebra, czyli to coś co miało przyjść do Ew_ki przyszło do mnie.

A przecież nie zapraszałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Leje w tej chwili jak z cebra, czyli to coś co miało przyjść do Ew_ki przyszło do mnie.

A przecież nie zapraszałam :(

..............a u mnie słoneczko wyszło i z H. siedzimy na tarasie (H. zaczytany a ja ....znudzona ;)) Namawiam i namawiam ślubnego na wyjazd w czwartek do Krk ale cosik sie opiera :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namów go Ew_ka na wyjazd do mnie, może będzie się mniej opierał ;)

Dzień dobry :)

w nocy przyszła szalona burza, wiało okrutnie, lało jak z cebra a potem jeszcze gradobicie.

Dach cały...sprawdziłam. A teraz niebieściuchne niebo i pięknie świeci słońce, choć chłodno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko na śniadanko :)

u nas lało w nocy przez chwilę .....rano zaświeciło słoneczko wiec pojechalismy na grzyby i przywieźliśmy ....pusty koszyk !!!! ale spacer rano po lesie to bajka :wiggle:a jak śniadanko potem smakuje :)

Wieje teraz okrutnie ale słonce jest ... a to najważniejsze :)

 

a na rozruszanie kości piosenka ,ktora mnie przesladuje od jakiegos czasu

 

http://genaro91.wrzuta.pl/audio/3Eahaecf7e6/alexandra_burke_-_broken_heels

 

miłego dnia :)

Edytowane przez Ew-ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew_ka, to od kilku tygodni mój dzwonek w komórce :)

Dość długo nie odbieram, żeby jak najwięcej tej muzyki usłyszeć, nieźle daje czadu :)

 

Jamles, nadwyżkę cukinii przyjmę z największą przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew_ka, to od kilku tygodni mój dzwonek w komórce :)

Dość długo nie odbieram, żeby jak najwięcej tej muzyki usłyszeć, nieźle daje czadu :)

 

Fajny masz dzwonek :) tez bym taki kciała ;)

u mnie od 2 lat dzwoni Lenka i jeszcze mi sie nie znudziła .....

Wrocilismy wczoraj z Krk ............pojechalismy w czwartek motorem .... wczoraj wyjeżdżaliśmy w słoncu a juz 20km za Krakowem złapał nas deszcz i juz do samego domu mokliśmy okrutnie ...........brrrrrr.... rozgrzały mnie herbatki z rumem i grill u znajomych

 

Mokro kończa sie wakacje ..........:bash:

 

leje u nas od rana .........a wieczorem mamy ognisko u przyjaciół :eek:

Jamles - cukinia też mi smakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalony wszem i wzdłuż.

I co to ma być, ja się pytam ?? kto grzebał przy sterowniku ciepełkiem ? hę ??

Musi człowiek ciepłe ubranko zakładać, grube gacie .. a tu sierpień proszę koleżeństwa !!

Na kolejne ciepełko czekamy ponoć od połowy września.:bash:

 

No to kamikadze pod te zimne nóżki.

 

http://fragolina.pl/files/articles/242x192/articles_f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk ;) tak nieśmiało, mogę i ja czasami wpaść do Was na kawkę? :)

Może na rozgrzewkę szepnę, że u nas koło Olsztyna już od wczoraj po kilku deszczowych dniach świeci piękne słonko (dziś jak na razie też). Nie jest może super ciepło, ale przyjemnie i pobudki milsze niż w ostatnim tygodniu. Zapraszam więc na kawkę na Warmię - ugoszczę czym będę mogła, a jak się w mieszkaniu nie pomieścimy, to zapraszam na działkę - mamy już garaż i posadzkę nad garażem, a od wczoraj budują nam ściany, więc schować się przed ew. deszczem i wiatrem będzie gdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża krew;) i to z nieoblaną podłogą !!

 

Lidka, tutaj wpisowe niesie się na zaplecze.;) Ino nie wzdragaj się , że pająki jak konie wiszą pod sufitem. Szefostwo nie wyznaczyło listy porządkowych , to i bessprawie .

 

Na Kasprowym śnieg. Można już narty ostrzyć kurde bele.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Czytam, że imprezka się u Lidia_G szykuje.

Dobrze, dobrze, mogę zabrać gar bigosu, właśnie pyrka i woń po chałupie roznosi.

Lidia, podeślij trochę słońca na nasz klubowy tarasik, przyda się w to chłodne przedpołudnie.

Ew_ka, tabletka na ból głowy? a gdzie Heniutkowy masażyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew_ka, tabletka na ból głowy? a gdzie Heniutkowy masażyk?

ni ma H. ..... wyjazd służbowy ma dzisiaj i stąd moje cierpienie .........buuuuu:bash:

 

dalej mnie głowa ćmi ...w pracy byłam przez 2 godz ....spacerowałam też po deszczu i nic nie pomaga ......H. wracaj !!!!

 

Lidia ...to kiedy ta imprezka ? trza sie wyszykować :wiggle:

 

Ziabko - kanapka z boczusiem ..mówisz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...