Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witanko na pyszne śniadanko :wiggle:

 

u mnie dzień zaczął się pięknistym słoneczkiem i błękitnym niebem ........latałam po ogródeczku w celu rozpoznania i zagospodarowania nowych nabytków roślinnych ....ale na razie brak koncepcji ...wiec spadam do pracy ...buuuu ......cały tydzień mój pracownik ma urlop bo sie wybudował i przeprowadza do nowego domku :rolleyes:

 

Ziaba - nie daj sie wypchnąć do kina - pilnuj młodzież !!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noooo, witojcie !!!

Lać przestało, chociaż nastroje zaokienne jak z połowy listopada. Komuś wczoraj w okolicy się zrobiło zimno i zasadził do ognia jakąś starą pierzynę. Chyba cała populacja komarów na obszarze paru km kw została unicestwiona. Ale był czad...:stirthepot::bash:

 

http://www.dunkery-lodge.co.uk/images/full-english-breakfast.jpg

 

I pytanie - kto zje to angielskie śniadanie ??- bo zestaw fasolka plus activia jest mocno intensywny. Na wszelkie robactwo oczywista.:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj gradobicie było

 

ło matko i córko !!!

u mnie i wczoraj i dzisiaj cudne słoneczko aż mnie energia roznosi ;) domek wysprzątany teraz jeszcze do ogródka polecę bom wczoraj od dobrej kobiety cud piwonie dostała i wsadzić je migusiem muszę :wiggle:

 

miłego dzionka zycze i duuuużo słońca :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

gradobicie? u nas bez gradu, ale lało wczoraj cały dzień i noc,

teraz się przejaśniło, ale na słońce nie ma szans.

I ciśnienie marne, kawa nie pomogła, nadal sennie, śpiąco, bez energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, wiesz, że ja trzymam mocno byś się rozdwoiła 21.09...ale byłoby fajnie :)

to naprawdę szczęśliwa data, ja jestem o tym przekonana, tylko czy Karol też? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słonecznie:) W ogrodzie nic nie robię...wyrzuty sumienia zabijam wytłumaczeniem, że PAJĄKI som na krzakach:cool:. Ja tak jak Tola też mogę prasować;) a gotować, to tylko dla gości w duuuużych ilościach :) codzienne obiadki są nuuuuudne....

Miłego dnia:)

ps. jeśli chcecie grzybów, to zapraszam w lasy Kościerskie na Pomorze:)

 

http://www.tuchow.pl/wp-content/uploads/2008/09/grzyby.jpg

 

 

http://lex_vip.ovh.org/torcik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słonce posyłam Wam całymi garściami !!!! jest cuowna pogoda -taka prawdziwie Polska - słonce i białe chmurki na niebie ....temp ok 20 st w cieniu

Tak jak Jamles w pracy jezdem ale drzwi mam na oścież otwarte i delektuje sie ciepełkiem :wiggle:

Prasować nie cierpie za to H. uwielbia ( wmówiłam mu to dawno temu i ...uwierzył ....hii hii ) gotować lubie ale jak mam pomysł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, wiesz, że ja trzymam mocno byś się rozdwoiła 21.09...ale byłoby fajnie :)

to naprawdę szczęśliwa data, ja jestem o tym przekonana, tylko czy Karol też? ;)

Nie wiem i ja. Tak go dziś naściskałam i natrząsłam, że kto wie.... kto wie.... ;)

Szafa zamknięta. Stolarze sie do wieczora z tymi drzwiami bawili. Po południu i u nas przejaśniało. Odrazu milej! Szkoda, że noce juz takie chłodne. No ale nie można mieć wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...