Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słonko przyszło do mnie :) :) :)

od rana bezchmurne niebo, usiadłam na schodach przed domem,

bo tu zacisznie i wschodnie słonko grzeje,

i wypiłam kawusię wystawiając piegi na słońce.

Po tylu dniach deszczu to niezwykle przyjemna chwila.

Gdzieś w środku jednak smutek, nie mogę przestać myśleć o tym wypadku:

 

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100908/REG06/543440482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola - to straszna tragedia ..........wkoło komina jak mówi H. czyli blisko domu zdarza sie najwiecej wypadków .....w ubiegłym roku zginął na motorze nasz sasiad ,który razem z H. wyjeżdzał z ulicy -pomachali sobie i każdy z nich pojechał w innym kierunku ....młody (26lat) nie wrócił ...wziął go na czołowkę kierowca samochodu ...1 km od domu :( osierocił roczną córeczkę .....

 

miłego dnia ...mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co gorsze... zginać całą rodziną czy zostać samemu jak palec i tęsknić w rozpaczy za tymi co odeszli..... :(

 

Chyba pójdę na działkę zobaczyc czy jakieś grzyby nie wyszły. Ostatnio podgrzybka znalazłam pod leszczyną.

Wogóle nie mam weny co zrobić na obiad. Mama na diecie, tylko rosołki i wołowinę wcina. Moi już na to patrzeć nie mogą i schabowego oczekują. Muszę coś wymyśleć bo inaczej się zagotuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, ale zostali jedni i drudzy rodzice tych co zginęli i oni opłakują swoje dzieci i wnuka.

Rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej zapewniono psychologa.

A tym rodzinom? czy to mniejsza tragedia, czy to obywatele innej Polski?

Kompletnie pijany kierowca tira to morderca, inaczej go nazwać nie można.

Jeździmy często krajową 8-mką, gdzie z przejścia wschodniego jedzie tyle tirów, że szok.

To, że jeżdżą pijani, jest powszechnie wiadome. Nie widuję patroli drogówki.

Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn jeździ cysterną wiec znam troche jego obawy i wiem też ile razy gasił, pomagał czy był świadkiem wypadku. Rozpędzona cysterna to rzecz nad którą niełatwo zapanować, chyba najbardziej niebezpieczny transport drogowy. On juz jeżdzi kilkanaście lat, ma praktykę ale ciagle się boi, że kiedyś nie uda mu się wyhamować, że samochód pójdzie swoją drogą mimo jego najszczerszych chęci. Poprostu nieraz jest za mało czasu....

Sprawa pijanych kierowców to całkiem inna rzecz która wogóle nie powinna mieć miejsca. Dziwię się, ze środowisko to toleruje. Przecież wśród kierowców, pracowników firm transportowych też są ojcowie, bracia, dziadkowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...