Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja pale od rana w kominku i jest już tak cieplo, że ledwo dyszymy. Odrazu lepiej sie zrobiło i pogoda tak nie dobija. Paliłabym swiatło w domu od samego rana bo ciemno. A teraz to już ciemności całkowite.

To co Ewa, pijemy kawkę? Ja dziś dopiero po jednej i chyba napije się druga by o 20 nie paść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o, bardzo dobry pomysł, już zaparzyłam i dosiadam się do Was.

Wróciłam z miasta, popucowałam autko w garażu, teraz kawusia,

a jak Szanowny wróci z siłowni pojedziemy do Makro po zakupy.

U mnie wczoraj był dzień pod znakiem "nic mi się nie kce", poprawiłam go sobie nową sukienką.

W sobotę impreza andrzejkowa, mam już co na siebie włożyć, więc i humorek lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne jestescie .... :) u mnie dzisiaj przez 2 godziny świeciło słoneczko i zrobiło sie cudnie ....w kominku tez juz zapaliłam i świece i kominek zapachowy ...

 

czytala dzisiaj Twoj Styl i wywiad z Anną Dymną .......powiedziała coś niesamowicie ważnego ... w rozmowie z dziewczyną na wózku usłyszała od niej .....że jeśli ktoś zdrowy popatrzy na mnie i poczuje sie szczęśliwy to ..... to ja właśnie po to jestem .....Uczmy sie cieszyć każdą chwilą i doceniajmy to co mamy ...kiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ma rację!!!

 

Ja sama widzę po Karolu. Przy Ani drżaam o wszystko i ze wszystkim. Chuchałam, dmuchałam. Nocami nie spałam z byle pierdołki. Teraz..... więcej dystansu, spokojnie, co ma byc to będzie. Jak podjerzewali spodziactwo to lekko panikować zaczęłam ale mąż powiedział coś, co mnie na ziemię sprowadziło: "No to co, poczekamy, zoperujemy, tak jak inni też to robią i będzie git". No i ma rację.

To samo choroby rodziców. Wcześniej nas wszystko omijalo. Teraz mniej się boję bo już to znam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ...:)

 

Czy ktoś zaparzy i dla mnie kawkę...padam z nóg. Chętnie napiję się,bo bardzo pracowity dzień za mną. Chociaż pogoda u nas nie rozpieszcza , jak pewnie wszędzie, to popracowałam trochę w ogrodzie. Wymarzłam strasznie,ale czego nie robi się dla ukochanych roślinek:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej.

Wracając z obiadu zahaczyłam o kuchnię i 2 kawę wypiłam...i energia mnie rozpiera:lol2::lol2::lol2:

Tolu- wczoraj tez miałam taki dzień, zero postępów w robotach remontowych ...za to dziś j.w. pakuję manatki i do domu walczyć ze ścianami:yes::yes::yes:

Sktecznej tej drugiej kawki zyczę i milego wieczorku...

 

No i ja miałam iść na Andrzejki w stylu lat 50-tych, ale młoda nie chce do Krakowa przyjechać tylko do Górek i trza na wieś jechać zamiast imprezować...:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galka, no czasem muszę się wyżyć artystycznie ;)

siadaj kochana, rogalika dostaniesz...z czekoladą :)

 

EDZIA, ale wyjazd na wieś ma swoje dobre strony, prawdaż?..no!

więc się nie smutaj

 

Alunek, no musisz, musisz, masz już jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...