Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i dobrze, że poszłam spać.... Przynajmniej troszkę sobie odpoczęłam.... A i wyniki nie były ekscytujące... No cóż... tu wiatr rozdaje karty, ale też trzeba dobrze skakać... On miał już swoje pięć minut... teraz są lepsi i będą inni też dobrzy... Nie zawsze może jeden udźwignąć cały ciężar konkursu za całą reprezentacje kraju... Nie przez tyle lat...

Natomiast fajnie, że mamy Justynkę i teraz Ona sławi nas w świecie... Tylko zawsze ja utrącają... Innych zawodniczek nie niszczą, nie dają im bezsensownych kar.... A Polsce można... Odwołaniami Polski nie trzeba się przejmować....

Przykre to dla Takiej świetnej zawodniczki, przykre to dla nas Polaków, że nas nie szanują...

Inne zawodniczki to niby astmę mają... jak można mieć astmę i biegać ...? to kto u diabła chorych dopuszcza do takich zawodów....

Może powinna na para-spartakiadzie brać udział laska.....

 

 

Nooo nic to....

Jaka u mnie ciapa... z dachu się leje, spada śnieg... Chlapa na dworze, gumowce trzeba przygotować do chodzenia, bo wszędzie tyle wody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wietrznie ......wiało jeszcze do południa , w nocy lało i zrobiła sie masakryczna lodowica na chodnikach i ulicy ....ale to chyba w całym kraju tak sie porobiło niefajnie

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj pochowaliśmy kolegę :(

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110107/POWIAT08/73053990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj pełna entuzjazmu przeszłam po ogródku... Było u mnie +7*C ... Zastanawiałam się kiedy będą pąki na krzewach, a to niezbyt dobre by było...

Planuję na nowo ogródek.... Sporo pracy i wymyślania...

A ja myślałam, że posieję trawkę. posadzę kilka krzewów i będzie... Jest... ale wygląda jak koszmarek i bałagan totalny....

U mnie teraz deszcz ze śniegiem... Kalosze konieczne....

Wczoraj młody wziął kasę i psa na smyczy i poszedł do "centrum wsi " naszej wrzucić na WOŚP... Inka go prowadziła w trzy światy... 6kg psa potrafiła go przewrócić.... Nie chciałby jej nikt widzieć jaka wróciła uciorana... A tak w ogóle to jest biała..... - była czarno szara....

 

http://www.kartki.wabi.pl/kartki/agnieszka_korneluk/moze_kawa_duza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po śniegu zostało prawie wspomnienie .....leżą gdzieniegdzie brudne resztki ,za to rozpanoszyły się psie kupy !!! szłam dzisiaj przez nasz park ....zgroza i slalom gigant między odchodami ...bleee...Zrobiłam też rekonesans po ogródku -przebiśniegi ,krokusiki i hiacynty wystawiły swoje listki spod ziemi -troszke za wczesnie ,ale zobaczymy jak sobie poradzą :confused:

w ten pochmurny i przygnębiający dzień troszkę kawy na poprawę humoru

 

27bbe33b6844b861me&#1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...