Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

piwo jamlesowi przyniosłam ... Wiem jednak z doświadczenia wielkiego życiowego, że na jamlesowej gębie tylko się nie skończy, to i więcej przytargałam

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:and9gcqnfwdxsv-v5jhbmqnekrzhkpbr5lnojebpkwuow4zwosx1u9cklq

 

 

ila:jawdrop::) gdzieś ty się podziewała???????

 

a tu i tam sie podziewałam :)

ogólnie to z zakrętów wychodziłam :)

ale tym piwkiem to się z przyjemnością poczęstuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może Ziabę gdzieś ostatnio?

:no: AgnesK tylko słyszała przez telefon ..... zagoniona była, a teraz pewnie na Bali :rolleyes:

a tu i tam sie podziewałam :)

ogólnie to z zakrętów wychodziłam :)

ale tym piwkiem to się z przyjemnością poczęstuje :)

po piwie to się trudno z zakrętów wychodzi ;)

a wartownik gdzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wietrznie. Od wczoraj czekamy na deszcz a ten nas tak zwodzi. I dobrze, póki co jest ok!

http://obrazki.joe.pl/sub_images/kawa-sercem-na-filizance.gif

Troche ciepła i mnie zaczął dręczyc temat działki. Gdyby ktoś miał ochotę mi pomóc, podpowiedzieć co będzie lepszym rozwiazaniem to zaprawszam do moich komentów http://forum.muratordom.pl/showthread.php?79554-Przestronne-komentarze-)&p=4650552&posted=1#post4650552 wczoraj i dziś wkleiłam moje dylematy obszarnicze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

potrzebna krew obojętnie jakiej grupy (stacje krwiodawstwa wymieniają się nią)- dla siostry mojej koleżanki Marysi.

W stacji krwiodawstwa należy podać do zaświadczenia, że oddaje się krew dla Justyny Wirth-Jabłońskiej, RCK w Łodzi.

 

Poniżej krótka informacja od jej męża:

"Witam! Bardzo proszę, jeśli ktoś z Was chciałby i mógłby oddać krew dla mojej żony, Justynki Wirth-Jabłońskiej - zróbcie to. 17 marca trafiła do szpitala na prosty, zdawałoby się, zabieg. Niestety, okazało się, że jej krew nie krzepnie tak, jak powinna. Przeszła już 3 poważne operacje, wycięto jej płat wątroby i śledzionę. Cały czas jej życie jest zagrożone. Potrzebuje dużo krwi. W ciągu ostatniego tygodnia przetoczono jej ok. 120 jednostek krwi, osocza i płytek. To ponad 50 litrów (człowiek ma w sobie ok. 4 litry krwi). Jeśli chcielibyście pomóc, oddajcie krew w dowolnej stacji krwiodawstwa, zaznaczając, że to dla Justyny. Szpital Barlickiego w Łodzi, oddział chirurgii ogólnej i transplantologii. Krew może być DOWOLNEJ GRUPY - trafi do wspólnej puli, jeśli nie otrzyma jej akurat Justynka, na pewno dostanie ją inny potrzebujący. Zaświadczenie, które dostaniecie, prześlijcie faksem do szpitala na numer 42 677 66 21, lub zeskanujcie/sfotografujcie i przyślijcie mailem na mój adres: [email protected]. Ja i cała rodzina będziemy wdzięczni za każdą oddaną ilość krwi. Pozdrawiam Maciej Jabłoński Ps. Przed oddawaniem krwi warto zapoznać się z warunkami jakie trzeba spełnić. Łódzka stacja krwiodawstwa publikuje je na stronie www.krwiodawstwo.pl"

 

Z góry dziękuję za pomoc

ivonesca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...