Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ziaba... tak normalnie o 7.00 ... ale ja duuużo kawy muszę wypić, żeby funkcjonować.... piję słabą z mlekiem... może dlatego... jedną kończę, a jak chłopaki wyjdą z domu do szkół /pracy to piję drugą w błogiej ciszy.... i tak jeszcze kilka/kilkanaście dziennie... Zdarza się, że wstaję bardzo wcześnie, ale i też koło południa.... ;) ... ale wtedy młodego w domu nie ma...

 

A z kombinezonem i butami to wcale nie jest takie głupie...

Zygul... jakbyś miał długowłosego i białego psa ( ja tak mam) i kąpał i mył po każdej wizycie na dworze... to byś się nie śmiał.... To jest fajna sprawa....

A jakie masz psiaki Ziaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słodkości psiowe to owczarek niemiecki lat 9 i jamnikowa lat 4 ( jak na avatarze) plus 2 kociębry Sasza i Jura. Ten ostatni to szczyl 3 miesięczny, więc pobudka o 5.30 bo już trzeba się BAWIĆ.:hug: Zresztą zabawa trwa cały dzień, wszyscy się ganiają prócz najstarszego który tylko wzdycha i przewraca oczami. O zwierzyńcu mogła bym dłuugo jak każda psia i kocia mama;)

No to za zdrowie naszych sierściuchów !

 

http://ir.i.wp.pl/r?id=d141NTU7aF4zODU7dV5odHRwOi8vZ2V0LTIud3BhcGkud3AucGwvP249NTgwMTE0NjEmYW1wO3M9dmhzJmFtcDtmPS1FRFlTS18yLWdhbGVyaWVfbm93ZS1kcmlua2kyLTEwNjQ5Mjk5MS5qcGc7c15rdWNobmlhO3FeMC44O21edHJ1ZTtjXnRydWU=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziaba To jest śniadanko ????? to jakieś popierdółki a nie śniadanie :p

 

zostałam dzis obudzona o 8.30 i już dochodzę do funkcjonowania dziennego ......kawa wypita i zaraz zabieram się za śniadanko ale takie prawdziwe -ziaba- prawdziwe ;)

albo takie Breakfast.jpg

 

 

 

 

albo takieba1ki4hgo5b08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba... o tej godzinie to ja już miałam sukę wyprowadzoną, umytą, moja głowa umyta, śniadanie robiłam dziecku i napitki... i kawę już jedna wypiłam... za kilka minut wyszłam....

 

A wczoraj to zapodałaś moje ulubione :)

Że nikt nie wziął.... to ja teraz się częstuję... co prawda trochę ciepłe, a niech to...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...