Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki Ew-ka :wiggle:,

Dzień rzeczywiście piękny a mnie szlag mnie trafia, bo tyle pracy przy domu miałam zaplanowane a.... zostałam uziemiona w Krakowie przez przynajmniej miesiąc:( Ot życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edzia tez by mnie trzęsło jakby mi kto plany pomieszał

 

Ew-ka to życie tak planami zamieszało. Mieliśmy od czwartku iść na urlop i na wsi koło domku popracować, do zimy się przygotować a tu.... w niedzielę wieczorem Marek w klinice wylądował, wczoraj miał operację oka i wyglądało to bardzo nieciekawie, był w bardzo kiepskiej formie. Dziś już w domu i zdecydowanie nastrój lepszy. Teraz tylko trzeba czekać i wierzyć, że niebawem wzrok odzyska.

 

Aga koniecznie trzeba do Kawiarni wpadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia dużo zdrówka dla męża.

Jak nic trzeba wrócić do czasów kiedy dzień zaczynałam lub kończyłam z FM

 

Dziękuję,

 

Koniecznie rano na kawę tu trzeba wpadać:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia !!!! ale się porobiło ...... ale to oko tak samo z siebie czy jakiś uraz ??? tak czy inaczej trzymam kciuki za powrót do zdrówka i dobre patrzenie :yes:

 

Ew-ka tak samo z siebie. M jest krótkowidzem w dodatku ma osłabione drugie oko. Operacja 3 lat temu- odkleiła się siatkówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, nie bij ;) ale mocno przytulam M by szybko wracał do zdrowia, bo....mam w tym prywatny interes ;) :oops:

 

I ludzieeeeee jest aukcja dla Tomka :)

 

link w stopce :)

 

Ew-ka, Aga dziękuję za kciuki:):):) jestem dobrej myśli

 

Malka M dość słusznej postury, miejsca do przytulania styknie ;) ja chucham, przytulam, żeby jak najszybciej wyzdrowiał....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jea, jeszcze raz wszystkiego Naj, naj i Wielkie Luuuuuuuuuuuuuu za Twoje zdrowie.

 

Pamiętacie, jak tym toastem opijaliśmy każdy okrągły post.

 

A jakby tak te wszystkie trunki na licytacji dla Tomka wystawić ..........hmmmmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...