Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Patrzcie dziewczyny jakie to wszystko niesprawiedliwe. Wy się męczycie z dietką żeby schudnąć podejrzewam :smile:

Jaga a ja nie z tych ambitnych Edź

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-17 13:02 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam mile panie, bo panowie chyba ostatnio tu nie zagladaja :smile:

Ja tez ciagle probuje sie odchudzac, i ostatnio nawet mi to wychodzi. Nie stosuje zadnej diety, tylko zaczelam cwiczyc. Na razie 3 tygodnie i minus 3 kilo. Moze malo ale powoli, stale

w dol!

Ja do diet nie mam jakos przekonania, chociaz kolezanka zastosowala 13-dniowa i schudla 5 kg co widac, jest juz 3 tygodnie po i waga nie wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, moja siostra też była na tej diecie i rezultat był niesamowity (jak już wcześniej pisałam). Dla mnie najlepsza jest dieta Diamondów (może nie przekręciłam nazwiska), której podstawą jest podział doby na trzy cykle, jedzenie surowych owoców i jarzyn, nie łączenie węglowodanów z białkami itd. To działa, ale niestety nie zimą - jest mi po prosu zbyt zimno przy takim jedzeniu. Uznałam, że jest już na tyle wiosennie, że można wznowić dietę, ale początek jest trudny.

Edzia, trochę zazdroszczę mini figurki. Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska, nie gadaj, że Pu-erh jest taka obrzydliwa! Smakuje jak ziemia z doniczki, ale bywają gorsze rzeczy, nie? :roll: ). No a potem też przerzuciłam się na ćwiczenia i....super sprawa. Wtedy się nie tylko chudnie, ale człowiek widzi, że ma pośladki, i jakieś takie śmieszne na brzuchu (to podobno mięśnie!). Polecam, super zabawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-17 13:00, EDZIA wrote:

Patrzcie dziewczyny jakie to wszystko niesprawiedliwe. Wy się męczycie z dietką żeby schudnąć a ja się męczę po to ,żeby m.in trochę przytyć :smile:

 

Edzia, a ktos obiecywał, że bedzie sprawiedliwie i łatwo :razz:

Głowa do góry, Ty utyjesz my schudniemy, zgodnie z porzekadłem:

raz na górze, raz na dole :smile:

 

Co to za herbata, pierwszy raz o niej słyszę. Dostepna w każdym,

wiekszym markecie?

 

Wujek, nie zartuj sobie z nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka, tak, Pu-erh jest ogólnodostępna i można ją dostać w różnych smakach: czyli tak jakbyś błotko z doniczki zmieszała np. z odrobiną cytryny :wink:

A co do "śmiesznego na brzuchu" to jak widać - uderz w stół...itd

Pozdrawiam wszystkich ze śmiesznymi brzuchami

Jagna ze śmiesznym brzuchem :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Potwierdzam dobrą opinię Jagi35 odnośnie diety Daymondów (sam nie pamiętam jak to się pisze:smile: Tu chodzi o samą zasadę, żeby przy posiłkach nie łączyć pewnych rzeczy ze sobą - obiadek: mięsko i surówka, lub ziemniaki i surówka, ale nie ziemniaki i mięso :smile: i takie tam. Człowiek się najada i smacznie zajada, a przy tym chudnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się z sympatycznej kawiareki zrobiliśmy jakiś fitnes gdzie ciągle o odchudzaniu i przytyciu.

No dobra będę złosliwa i zamówię sobie o tej wielce niestosownej porze duże ciacho - njlepiej sernik :smile: ale pycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...