Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej - laski szczupłe i szczuplejsze! Moja rada na schudnięcie (chociaż chyba gdzieś o tym pisałem): ostatnie 3 tygodnie przed przeprowadzką do nowiutkiego domku należy zasuwać jak mały samochodzik wykonując wszelkie prace możliwe (malowanie, układanie paneli, zamiatanie, pakowanie betów i gratów do pudeł i worków) oraz niemożliwe (przewożenie mebli samochodem osobowym bez przyczepy, inwentaryzacja spakowanych betów:grin:, sprzedaż poprzedniego mieszkania). W moim przypadku waga zmniejszyła się z poziomu 72 kg (utrzymywanych od ok. 16 lat bez zmian!) do 64 kg. I kosztowało mnie dobre 4 miesiące pałaszowania słodyczy i innych tłustości:grin:, żeby wrócić do stanu poprzedniego. Co też się stało. :grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ta drobniutka gadzinka to brzmi nieźle:smile:

Ja tam sobie myślę że od czasu do czasu jak człowiek o siebie zadba to nawet mu to wyjdzie na zdrowie ,a jeśli chodzi o różnego rodzaju sporty to powinny być normalną częścią dnia.Dla mnie są i pewnie dlatego na mnie juz nie działają - nie chudnę!

A tymczasem wodę z miodem i cytrynką poprosze i koniecznie z bąbelkami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pięknie :smile:

Słuchajcie, tak się przejęłam tymi wczorajszymi pogaduchami o brzuszkach i takich tam, że dzisiaj zamiast pysznej kawusi zaserwowałam sobie codowną herbatkę Pu-erh. Może jakoś to przeżyję :wink:

A gdyby któraś była zainteresowana, to o diecie Diamondów można przeczytać w sympatycznej książeczce Mai Błaszczyszyn "Dieta życia", polecam, warto potraktować jako lekcję poglądową.

Miłego dnia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja małżonka (Joasia Jasia - Teska wie o kim piszę :smile:

 

A co do kawy to sprawdziłem - mleczko skondensowane zawiera nie więcej niż 7.5% tłuszczu. To znaczy, że gorzka kawa z odrobiną mleczka ma mniej kalorii od jabłka, albo jogurtu owocowego. Niepotrzebnie się więc umartwiacie z rana :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kubek przeleciał Ci koło nosa :sad:

 

Jeszcze tej herbatki nie kupiłam, lecz troche jestem "przestraszona" tak interesujaco opisanym smakiem :razz:

Błotko z cytrynką, tego jeszcze nie piłam. Wiele paskudztw

piłam (zioła od kaszlu, od przeziebienia) ale nic mi ziemi

nie przypominało.

Kgadzinko (jak inaczej jak masz tylko 72 kg) a herbatka

polecana przez Cię jak działa, albo na co działa? :grin:

 

Zaskoczyłyście mnie nazwą D....i cos tam diety, ktora nie pozwala

łączyc tego i owego. Dziewczyny... tak jedzą w .... i ja tak

z nimi jadłam, swietnie czułam się, wage miałam idealna, ale

przez mysl by mi nie przyszło, że to jakas specyficzna dieta.

Nawet z poczatku (po powrocie) probowałam rodzinke podtrzymywac

na takowym jadełku, ale szybko zbuntowali się ... i znikła moja dobra waga :razz:

Zona eskimoska, dobre, jakie optymistyczne :lol:

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...