Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mnie też piękne słoneczko, robotnicy na budowie mogę zatem spokojnie mogę wypić z Wami kawkę a potem zabrać się do pracy :wink: oczywiście zaglądając tu od czasu do czasu.

Pozdrawiam Wszystkich

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-19 08:47 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć inwestorzy :smile:

No to mała przerwa, ale nie na kawusię, a na ziemistą herbatkę.

Chyba już zaczyna działać, bo na siusianie biegam co 15 min. :wink:

 

Pojechałam dzisiaj wybrać jakieś płytki na podłogę. Kochani, zupełny obłęd, chyba nigdy się nie zdecyduję. Wymyśliłam sobie takie w naturalnych odcieniach gliny, są ich setki i naprawdę trudno wybrać. Mają być na dodatek w miarę tanie, a te które ewentualnie mogłyby być mają dość odstraszające ceny.

Do łazienki potrzebuję nieduże białe płytki, a na podłogę żółte, a kupienie takich wcale nie jest łatwe - już, już prawie wybrałam i okazało się, że metr kosztuje 180 zł :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kieszenie mocno pociągnąć nie może, bo niewiele w niej zostało :wink:

Mam już pewną wizję, ale ze względu na tą kieszeń muszę trochę jeszcze pojeździć. Byłam już w kilku mniejszych miejscowościach, ale różnica w cenie nie taka duża, a wybór średni. Nie przepadam za marmurkami, a tam tego sporo serwują.

 

A może macie jakiś pomysł na moją małą łązienkę (2,6 czy coś koło tego) - wstępnie wymyśliłam białe kwadratowe kafelki, żółtą fugę, a na podłodze żółto-białe w karo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, też pomyśłałam o odrobince zieleni wiosennej (ale z zielonią wymyśliłam dużą łazienkę), a armatura będzie klasyczna i wszystkie dodatki też w kolorze armatury, czyli niklowane (nie było wyboru, bo nas obdarowano nimi :smile:). Ten żółty chciałabym żeby był taki z kropelką pomarańczy (zdecydowanie nie pastelowy). Ale czy to dobry pomysł? W tamtym roku myślałam, że najlepszy, a jak przyszło do skonkretyzowania zrodziły się wątpliwości :???:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...