Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pierwszego dnia szkoły, przed rozpoczęciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia w amerykańskiej klasie: To jest Sakiro Suzuki z Japonii.

 

Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi: Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie czyje to są słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"?

 

W klasie cisza jak makiem zasiał, tylko Suzuki podnosi rękę i mówi: Patrick Henry, 1775 W Filadelfii.

Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział: "Państwo to ludzie, ludzie nie powinni więc ginąć"?

 

Znowu wstaje Suzuki: - Abraham Lincoln, 1863 w Waszyngtonie.

 

Nauczycielka spogląda na uczniów z wyrzutem i mówi: Wstydźcie się. Suzuki jest japończykiem i zna amerykańską historię lepiej od Was!

 

W klasie zapadła cisza i nagle słychać czyjś głośny szept - Pocałuj mnie w dupę pieprzony japończyku

 

Kto to powiedział? - krzyknęła nauczycielka na co Suzuki podniósł rękę i bez czekania wyrecytował: Generał McArthur, 1942 w Guadalcanal, oraz Lee Iacocca, 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze.

 

W klasie zrobiło się jeszcze ciszej i tylko dało się usłyszeć cichy szept:

- Rzygać mi się chce...

 

Kto to był? - wrzasnęła nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiedział: - George Bush senior do japońskiego premiera Tanaki w 1991 podczas obiadu.

 

Jeden z naprawdę już wkurzonych uczniów powiedział kwaśno: - Obciągnij mi druta!

 

Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem - To już koniec. Kto tym razem?

- Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Białym Domu - odparł Suzuki bez drgnienia oka.

 

Na to inny uczeń wstał i krzyknął - Suzuki to kupa gówna!

 

Na co Suzuki: - Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku.

 

Klasa już całkowicie popada w histerię, nauczycielka mdleje, otwierają się drzwi i do klasy wchodzi dyrektor - Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem.

 

Na to Suzuki: - Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji

budżetowej w Warszawie, w 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...