Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Frankai powiem Ci,że najwięcej się zrobi w czasie urlopu w pracy :grin: wtedy działasz wybiórczo i nic nie musisz.

Też chciałabym mieć takie wyrzuty sumienia :wink:

A tak jeszcze a propos urlopu w pracy. Kilka lat temu spędzaliśmy wspaniały urlop w ciepłych krajach dla mnie było ekstra a mój mąż pewnego dnia oświadczył, że marzy o swoim klimatyzownym biurze :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jago tak się tylko wydaje. Czsem poobijam się w pracy - co udowodnione jest zapisami na tym Forum + prywatne emaile trochę się tego uzbiera. Tak teraz wypadło, bo mojego wspólpracownika rozłożyła choroba na dłużej i nie mogłam wcześniej wykorzystać zaległego urlopu. A teraz koniec miesiąca, koniec kwartału , raporty, analizy itp :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mój mąż dziś imprezuje ja też muszę Was opuścić - odbieram dziecko z j. ang. Niewykluczone jednak ,że tu jeszcze wrócę.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-26 20:04 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłam, że niebawem wrócę. Mały bieg po zdrowie, szare komórki dotlenione i coś chłodnego do picia. Wieczór dziś taki ciepły, że aż nie chciało się wracać. Ciekawe czy tak już zostanie czy jeszcze jakiś nawrót zimna ?

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-26 20:03 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bywał snieg i w maju - pamiętam pochody :grin:

Też zdecydowanie wolę lekkie, zwiewne sukienki niż ciężkie, ciepłe płaszcze.

Na sukienki jeszcze pewnie przyjdzie mi trochę poczekać :smile:

 

 

<

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-26 21:05 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, choć akurat na tym pochodzie mnie nie było :smile: Zresztą migałem się jak mogłem z tego typu zabaw. W szkole średniej robiłem to zasłaniając się turniejem szachowym. Oczywiście nie zawsze na nim byłem :wink:. Ponoć kiedyś nawet (byłem bardzo mały) był i śnieg w czerwcu. Brrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tesko! Jak tam dzisiaj pogoda na zachodzie kraju. Bo u mnie piękne słońce aż chce się żyć. Kawka, oczywiście w kawiarnianym gronie obowiązkowa. Wiosna się rozszlała. Wczoraj zakupiłam buty dla mojej pociechy, bo moje złudne nadzieje, ze te kupione w październiku będą dobre, prysły jak bańka mydlana. Ale jest miło i przyjemnie. Może w weekend poszaleję na działce. Pozdrawiam słonecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Krakowie na Brackiej pada deszcz........

 

Nie, to żart. Jest słoneczko i ma być w ciągu dnia ok. 15 stopni. Tylko nie wiedzieć czemu rano był szron na trawce i 0 (zero) stopni.

 

A ja już po porannej kawce. A ponieważ piję kawkę najwyżej 2 razy w miesiącu, to połowa limitu niniejszym została wyczerpana.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...