Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Majka jesteś super pracodawcą skoro to doceniasz. Moi tego nie doceniają. Praca ma być zrobiona a kiedy to Twój tzn. mój problem. Może przniosę się do Ciebie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O ... dzięki za natchnienie, zaraz po przeczytaniu Twojej wiadomości sprawdziłem ile mam jeszcze starego urlopu - 4 dni. Może uda się szeryfa przekonać zeby mnie puścił na kilka dni z okazji końca I kwartału? Koniec kwartału to niezły argument ...

Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas panuje zasada - "soboty i niedziele macie wolne ... po południu". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sobót i niedziel to spoko mam wolne teoretycznie :grin:

A tak swoją drogą to dobrze się pracuje na urlopie w pracy, jest człowiek zwolniony od upierdliwych tematów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka - za co ten mandat, bom nie żaba. Ja dostałem jeden mandat - za brak świateł w zimie. Ujechałem raptem 100m jak mnie "dopadli". Nadmieniam, że cały rok używam świateł. I odwrotnie - notorycznie przekraczam prędkość i na razie (tfu!tfu!) nie namierzyli mnie :grin: Żeby wykazać słuszność mojej tezy poprę go przykładami 2 kumpli - rzadko przekraczają, a mają mandaty za prędkość. W szczególności jednego jeździ już tak wolno, że usypiam od razu, a i tak "dorobił się" mandatów za prędkość. No i jaki wniosek? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi skomplikowanie :grin: żeby Cię pocieszyć to dodam, że siedzę na analizą umów przesłaną z kancelarii prawniczej 80 stron języka prawników - wystarczy :wink: jestem na 4 i już nie mogę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to współczuję. Zdarza mi się przygotowywać i negocjować umowy (matko, czego ja w tej firmie nie robiłem ...) - bełkot prawniczy i wzajemnie wylkuczające się punkty umów nie są mi obce. Zwłaszcza jak klient jest zapobiegliwy i zleca przygotowanie (poprawianie) naszych standardowych umów kilku prawnikom. Nie jest to jednak w takiej skali jak u Ciebie. Miło jest wiedziec, że ktoś ma gorzej ... to oczywiście głupi żart. Przepraszam odezwała się moja gorsza połowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tak móc się pocieszać kto ma gorzej ale nie zawsze jest tak źle. Najważniejsze jest to, że człowiek rano wstaje ze świadomością, że jest potrzebny prawda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, naprawdę poprawiłaś mi humor.

A ja jestem niewdzięczniak bo muszę Cię zostawić samą - uciekam do domu. Kupiłem z sobotę kosiarkę w promocji i chcę ją dzisiaj jescze za dnia uruchomić.

Miłej :smile: pracy. Na pocieszenie masz świadomość, że rośmieszyłaś dziś do łez jednego faceta.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai tak z grubsza to nie zapowiada się nic specjalnie przyjemnego,rozbawił mnie jedynie mój dyrektor / człowiek zwylke pozbawiony poczucia humoru/, który zadzwonił o 7,30 i przeprosił mnie, że tak wcześnie musi mnie obudzić :smile: ponieważ potrzebuje coś tam :grin: za chwilę idę na jakieś nudne wykłady i nie wiem jak długo wytrzmam. A jutro wygląda na to, że zacznę legalny urlop :wink:

Agnes ja też wstaję o 6,00 a nieprzyjemna sytuacja z rana często, aczkolwiek nie zawsze rzutuje na cały dzień, oby w Twoim przypadku to się nie sprawdziło - ŻYCZĘ PRZYJEMNEGO DNIA:smile:

 

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-04-01 08:25 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia dzięki za miłe życzenia z samego rana! Jak to fajnie odpalić rano komputer i poczytać tak miłe rzeczy!Choć poczatek tego wywodu był bardzo przygnębiajacy:sad:

Frankai ja nietety najczęściej mandaty zbiream za prędkość :sad:!

Miłego dnia również życzę wszystkim i spotkamy sie na kawce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...