Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Agacka początek wywodu przygnębiający, bo i godzina przygnębiająca ja zaczynam normalnie funkcjonować około 9,00 :smile:

Agnes - dobrze, że z rana udało mi się pokrzepić :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może nie obrzydzę Wam reszty dnia:

Trzy wampiry wchodza do restauracji! Siadaja przy stoliku, podchodzi kelner i zamawiaja:

- ja poprosze krwisty befsztyk , tylko taki niedopieczony - mowi pierwszy

- a ja poprosze kurczaka tylko prawie nie ugotowanego, zeby bylo jeszcze duzo krwi

- a trzeci mowi - a ja poprosze szklanke goracej wody

Tamci dwaj zbaranieli.

-Ej no stary co ty?

-tak tak poprosze szklanke goracej wody

Gdy kelner przyniosl im to co zamowili ten trzeci wyjmuje zakrwawiona podpaske i zanozajac w wodzie mowi:

-DZISIAJ TYLKO HERBATKA!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzech ludozerców idzie na kolacje...

jeden niesie kawałek reki..

drugi niesie kawałek nogi

trzeci niesie stalową urne..

pozostali patrza na niego..i pytają ..a co bedziesz jadł??

 

on na to...eee zaleje gorącą wodą i bede miał gorący kubek :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maz marynaz wysyla telegram do zony

- Kochana zono wracam za trzy dni oczekuj mnie na lotnisku. Przylatuje po trzech dniach wychodzi z samolotu patrzy a jego zony nie ma i mowi.

- A to ku..a, ale moze nie, moze czeka przed lotniskiem.

Wychodzi przed lotnisko patrzy a jego zony nie ma i mowi

- A to ku..a, ale moze nie, moze czeka na mnie w domu.

Wsiada w taksowke jedzie do domu wchodzi patrzy, a w domu burdel wszystko porozwalane i mowi

- A to ku..a, ale moze nie, moze czeka na mnie w lozku na gorze.

Wchodzi do sypialni a tam jego zona pieprzy sie z dwoma facetami na raz. Tak stoi patrzy na to wszystko i mowi.

- A to ku..a, ale moze nie, moze telegram nie doszedl.

Specjalnie dla naszych kochanych mężów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie czegos dowiemy od dzieci :wink:

 

Skąd się biorą dzieci:

 

Krzys, 6 lat

Ale z pana dzieciak! Dzieci biora sie z brzucha mamy. A w brzuchu mamy sa rózne skladniki. Komórki, ale nie takie do rozmawiania...

 

Julcia, 5 lat

Dzieci? Jakby Ci to powiedziec? Z jedzenia sie robia, z picia

niektórego, komórek... Jakich? Witaminowych. W kapuscie sa witaminy. W owocach tez. Musi byc duzo witamim.

 

Nikola, 6 lat

Zeby urodzic dziecko, trzeba sie dobrze odzywiac. Jesc banany,

sliwki, jablka... Az brzuch bedzie duzy. Ale zadnych slodyczy. Dlaczego? Bo wtedy sie popsuje raczka.

 

Piotrus, 4 lata

Dzieci biora sie z gadania. Kiedys mama mówila do taty: Ty nie

gadaj tyle, tylko uwazaj, bo z tego gadania beda dzieci. Ale tata chyba tak specjalnie sie zagadal, bo na urodziny dostalem braciszka zamiast pieska.

 

Ola, 5 lat

Dzieci dostaje sie za kare. Jak bylam na wakacjach u cioci, to

ciocia mówila do wujka: Lepiej badz dzis grzeczny, chyba, ze chcesz miec drugie dziecko. Wujek potem byl caly dzien na grzybach.

 

Jas, 6 lat

Na dziecko trzeba sie zapisac do szpitala. Najpierw do szpitala

idzie mama, a potem tata idzie z kwiatami. Tata musi mame wypisac ze szpitala i wtedy, razem z mama, dostaje od szpitala dziecko. A kwiaty zostaja w szpitalu.

 

Justynka, lat 5

Dzieci sie klonuje. Trzeba isc do parku na spacer, nazbierac tych motylków do przyklejania do nosa, wydlubac ziarenka i polknac. I te klony potem rosna w brzuchu u mamy. U taty nie, bo tata nie ma czasu na spacery.

 

Mareczek, lat 6

Slyszalem, ze dzieci sie rodza z plemników. Plemniki to takie

ziarenka, które trzeba zasiac, a potem sie czeka dziewiec miesiecy. Trzeba najpierw wstrzyknac do pupy, najlepiej u lekarza.

 

Sonia, lat 5

A na podwórku mówili, ze dzieci biora sie z seksu. Pan i pani ida na spacer, biora sie za rece, patrza i potem daja sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to potem jest dziecko.

 

Kasia, lat 6

Cos ty, to nie zaden seks, seks jest na golasa i z seksu nie ma

dzieci. Mama i tata musza byc w ubraniu, to moga sie calowac i wtedy jest milosc. I z tej milosci biora sie dzieci potem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :smile:

Jak dawno mnie tu nie było ...

Mówię Wam, ale życie jest pięęękne na urlopie :grin: (prawdziwym urlopie Edziu). Pogodę miałam zawodową, więc ruszyłam prosto na targ, kupiłam różne krzaczki i dalej do ogrodu. I już sobie rosną, bzy sobie rosną, migdałek rośnie i forsycja rośnie sobie też ... Jeszcze jutro posadzę pare pnączy, w tym kiwi, podobno ma pyszne owoce i mnóstwo w nich wit.C!

Acha, i ananasy posadziłam też. Mam nadzieję, że w tym roku dadzą obfity plon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...