Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co prawda anonimowy kazał mi iść na urlop :smile::smile::smile::smile::smile:, ale ja tu mam misję: smutnych pocieszyć:grin: i specjalnie dla nich:

Pani wychowawczyni pyta się Jasia podczas zajęć lekcyjnych

- Jasiu co Polska zyska, gdy wejdzie do Unii Europejskiej??

Jasiu się zastanawia, myśli, gdy tu nagle słychać głos na sali:

- GÓWNO!!

A nauczycielka na to:

- Cisza!! Proszę nie podpowiadać!! Jasio na pewno by sam do tego doszedł!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieńdoberek :smile: Przyłączam się do porannej (?) kawy, bo herbatka na dzisiaj za słaba.

Edzia, słońce świeci w mojej łazience, w ubiegłym tygodniu pomalowałam ją na żółto, a w okolicach prysznicowych przykleiłam tapetę w pomarańczowo-żółtych tonacjach. I świeci :grin:

 

Miłego dnia wszystkim :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto tekst, który ukazał się we francuskim piśmie "Rohtas". "Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego jedna piąta narodu żyje poza granicami i w którym co trzeci mieszkaniec ma 20 lat. Kraj brutalnie oderwany od wiekowych tradycji, który odbudował swoją stolicę według obrazów Canaletta, a Stare Miasto odtworzył jako nowe. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy, a obcy kapitał pcha się drzwiami i oknami. Kraj, w którym koncesjami rządzą monopoliści. Kraj ze stolicą, w której centrum stoją nowoczesne biurowce, oferujące pomieszczenia po10-35 USD za metr. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym można sobie kupić chodniki, postawić parkomaty i płacić państwu tylko 10 procent podatku od zysku.

Kraj, w którym otrzymanie paszportu do niedawna stanowiło problem, a mimo to ponad 3,5 mln obywateli rocznie wyjeżdża na wczasy za granicę. Jedyny kraj byłego bloku socjalistycznego , w którym obywatelowi wolno posiadać dolary, choć nie wolno mu ich kupić ani sprzedać poza bankami i kantorami. Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza."

Polacy!Jak wy to robicie? Caly ten tekst jest tlumaczeniem z francuskiej gazety.

Ha, i co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie a już myślałam, że wszyscy tak intensywnie pracuję :wink:

Coś Wam powiem dziś mam taki leniwy dzień w domowych pieleszach, buduję wirtualnie tzn. załatwiam rózne sprawy emailami i tak trochę brakuje mi pobytu w pracy :smile:

ha, ha

pozdrawiam ciężko pracujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat pogody to ja się nie chcę wypowiadać. A niech ją.......

Ale herbatkę z cytrynką wpiję za zdrowie wszystkich obecnych i nieobecnych forumowiczów.

Piję także zdrowie podwójnych i innych wielokrotnych co to używają kilu nicków naraz dla zmylenia przeciwnika. Tylko zastanawiam się kto tak naprawdę jest tu przeciwnikiem... :sad:

 

Trochę smutny ten tekst, ale jakos tak wyrażam własne dzisiejsze odczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kgadzino Ty smutny to do Ciebie niepodobne :wink: ale dziś jakoś większość jest smutna

A za zdrowie podwójnych trzeba wypic, bo to wymaga dużego wysiłku co by tak pisać i się w tym wszystkim nie pogubić.

Jaga 35, Zbyszek - pracusie :smile: do której siedzicie dziś w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety dzieci wróciły i ciężko dostać się teraz do komputera. :smile:

Jak będę grzeczna to może mi jeszcze pozwolą tu zajrzeć :wink: trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...