Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WITAM WIECZORKIEM.....przybieglam prosto ze spotkania"po latach". Zorganizowalismy spotkanie klasy ze sredniej szkoly.

Pierwsze, po tylu latach.....cudnie. Nie wszystkich poznalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Tolu takie spotkania. Było kilka klasowych, a co dwa lata zbiera się cała, nieistniejąca już, szkoła. Wszystkie roczniki. Nie miałem problemów z poznaniem koleżanek i kolegów, ale mnie nie wszyscy rozpoznali. W szkole nie nosiłem brody :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....to sa niesamowite wrazenia. Nie poznalam tych dziewczyn, ktore wtedy

w szkole byly ciche, zahukane...a dzis to piekne, samodzielne kobiety, które wiedza na czym stoja, znaja swoja wartosc....i to jest cudne!! Dzis nie zasne

tak szybko, odzyly wspomnienia, mlodosc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes moja klasa i mój rocznik też rozjechał się po świecie i zaświatach.

Przyjechał kolega z Kanady, koleżanka jest obywatelką Szwajcarii, ktoś mieszka 300 km od Warszawy, kilka osób na starych śmieciach. Trudno znaleźć koleżanki, bo większość zmieniła nazwiska.

Niestety CI z zaświatów się nie pokazują, ale z nimi też się kiedyś spotkamy.

Wspaniałe było spotkanie z nauczycielami w zeszłym roku. Niektórzy jeszcze żyją.

Pamiętaj, że maturę robiłem w 1968 r.

A moja żona rokrocznie spotyka się z koleżankami ze studiów. W tym roku spotkanie w maju, u nas, na Mazurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....to sa niesamowite wrazenia. Nie poznalam tych dziewczyn, ktore wtedy

w szkole byly ciche, zahukane...a dzis to piekne, samodzielne kobiety, które wiedza na czym stoja, znaja swoja wartosc....i to jest cudne!! Dzis nie zasne

tak szybko, odzyly wspomnienia, mlodosc....

:) Miłe są takie spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku....bardzo mile. W grudniu wprowadzono stan wojenny, a w styczniu mielismy STUDNIOWKE! Wiele szkól nie mialo jej wcale, nasza szkola dostala pozwolenie tylko dlatego, ze obok byla jednostka wojskowa. Studniówka byla od 4 po poludniu, do 22.00. Ale byla jedyna w swoim rodzaju...niepowtarzalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku....bardzo mile. W grudniu wprowadzono stan wojenny, a w styczniu mielismy STUDNIOWKE! Wiele szkól nie mialo jej wcale, nasza szkola dostala pozwolenie tylko dlatego, ze obok byla jednostka wojskowa. Studniówka byla od 4 po poludniu, do 22.00. Ale byla jedyna w swoim rodzaju...niepowtarzalna.

tola - jestem w szoku...czyżbyśmy byli z tego samego rocznika... :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Wy młodzi. A dla dziadka co? Zakrętka? :D

Ja maturę zdawałem w 1968, a w marcu pod uniwerkiem to dostałem pałą po plecach. Czytajcie "Misia" - miś nie kłamie. Syjoniści do Syjamu, Robotnicy do fabryk, Studenci do nauki.

Na szczęście "to se ne wrati"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...