Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mik ale masz dobrą żonę. Dbaj o nią bo drugiej takiej nie znajdziesz. A jeżeli chodzi o Wolną Grupę i Stare Dobre to też ich słucham, nawet często.

To anioł w ludzkiej skórze, a dodam jeszcze, że mam ich dwóch, bo synka też liczę. :wink:

 

Wiesz Mik jak tak słucham to myślę że chyba muszę się poprawić. Może mój mąż też tak zacznie o mnie mówić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKSIU, 1000 buziaczkow dla Malgosi...i pamietaj, gdy ksiadz zapyta: - o co prosicie dla Malgrzaty?

masz odpowiedziec; - o chrzest!!!!!

...a nie o ...jakies tam!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrąglasom z ostatnich dni gratulacje i proszę o następne setki i tysiączki dla chwały tego forum i uciechy forumowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu miłych snów i ucałuj córeczkę. Oby jutro pokrzyczała w kościele. Mówią że jak dziecko w kościele krzyczy to potem pięknie śpiewa :wink:

Malinko, jak wieść rodzinna niesie w czasie chrztu darłem się głośniej od organów, a jeśli chodzi o śpiewanie... pominę to milczeniem :wink:

Określenie w szkole moich zdolności wokalnych mianem "głuchoń" do dziś uważam za komplement na wyrost.

Czasami tylko przy ognisku, po dooobrym grilu :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu miłych snów i ucałuj córeczkę. Oby jutro pokrzyczała w kościele. Mówią że jak dziecko w kościele krzyczy to potem pięknie śpiewa :wink:

Malinko, jak wieść rodzinna niesie w czasie chrztu darłem się głośniej od organów, a jeśli chodzi o śpiewanie... pominę to milczeniem :wink:

Określenie w szkole moich zdolności wokalnych mianem "głuchoń" do dziś uważam za komplement na wyrost.

Czasami tylko przy ognisku, po dooobrym grilu :wink: ...

 

:lol: :lol: :lol:

 

Nie wszystkie przepowiednie są prawdą i jesteś tego najlepszym przykładem albo może wyjątkiem :wink: A może ta przepowiednia dotyczy kobiet??? :wink: Ja w kościele krzyczałam i ze śpiewaniem radzę sobie całkiem nieźle. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsza lubię "śpiewać" :oops:

Przeważnie partie wokalne wykonuję jadąc samotnie samochodem, tylko w terenie niezabudowanym, przy zamknietych oknach, a i tak mam wrażenie, że krowy na przydrożnych pastwiskach tracą mleko. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

A może nie jest tak źle jak myślisz.

 

Śpiewałam kiedyś w chórze. Zawsze przed koncertem panowie którzy śpiewali basem i panie altowe robili sobie imprezke aby w dniu następnym mieć lepszy głos. Soprany oczywiście nie miały tam wstępu.

Może poprostu nieodkryłeś jeszcze swojego talentu. Najważniejsze że lubuisz śpiewać. :wink: I to się chwali. A krowami się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krowami się nie przejmuję, bo mleka nie piję. Głos mam schnaps baryton. A słuch - pierwszy stopień umuzykalnienia - rozróżniam kiedy grają, a kiedy nie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...