Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to są w końcu wyniki. Nie takich sie spodziewaliśny, raczej odwrotnie typowaliśmy. I takjest: z polaka 2, z gegry 4. A to geografia kiepsko jej poszła a z polskiego była bardzo zadowolona. I nie wchodzą w grę żadne błędy ortograficzne itp bo moja Ania jest "3 x d" tzn ma dyslekcję, dysgrafię i dysortografię. A pracy nie pokażą, chyba że napsać podanie, po rozdaniu świadectw i asyście dyrekcji. A jutro ustny z geografii.

Ufffffffff, polejcie coś bo mnie trafi................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ewusia - rozumiem :-(...pewnie nauczyciel miał inną wizję w pojmowaniu tego tematu :evil:

...mam koleżankę która niedługo będzie bronić pracę doktorską.....wkurzała się niesamowicie na promotora bo ten poprawiał jej szyk zdania lub zastępował jedne wyrazy innymi :x i tak z 10 razy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewusia - tak to jest z tymi maturami-sprawiedliwosci raczej nie uswiadczysz :evil: Najlepiej pisac matme, bo tam przynajmniej wszystko jasne i nie ma mozliwosci roznych interpretacji, a najgorszy niestety polak, bo tu zalezy duzo od widzimisie sprawdzajacego.

Najwazniejsze, ze zdala - cieszcie sie bardzo :D :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbz, jasne że się cieszymy :D tylko taki mały żal gdzieś tam uciska.

Wiem że za parę dni jak emocje opadną bedziemy z tego żartować. No i na razie to należy się skupić na ustnych.

 

A teraz papatki, lecę po ciacho francuskie z jabłkiem bo tylko ono dzisiaj ukoi żal mojej córci :) i do domciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...