Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A dzień dobry wszystkim...:)

Może pomożecie...?

Mam kłopot : po zalogowaniu do Forum wyskakuje mi info, że program Microsoft Internet Explorer wykonał niewłaściwą operację i jedno z używanych okien będzie zamknięte... no i jeżeli dam zamknij to mnie wywala z forum, a jeżeli kliknę na krzyżyk w górnym prawym rogu to pojawia się kolejne okienko :wystąpił błąd wewnętrzny... jeżeli kliknę OK to mnie wywala, jeżeli kliknę obok okienka to ,,chowa się" ono pod spód, ale po jakimś czasie gdy wyskoczy następny błąd to mnie wywala... przy tym nie działa ,,Delete" a włączenie jakiejkolwiek ,,buźki" z ikonki kasuje cały tekst...

Jak to naprawić ???

Jakie przyczyny????

Sorry, że z rana o głupotach...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry wszystkim w poniedziałkowy ranek. Ogłaszam strajk i strajkować nie przestanę dopóki nie zrobi się ciepło. Czekam na poparcie z waszej strony. Mam już doś przemarzniętych kości i deszczu brrrr. Toć to maj a nie luty a ja tu o śniegu słyszę. Czy to kara czy co???? Tylko za co????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam tworzyć rymy zgrabne

lekkie, sprośne i powabne.....

gdy Noela skroń już siwa

głowa się nerwowo kiwa....

ręce drgają - bom nerwowy

wszytko to przez stan budowy !!!!

Jeżdzę, pytam, obserwuję....

czytam, harczę i notuję....

Żona ciśnie - "dalej śmiało"

przecież się budowy chciało "!!!

no i poprzez sprawy domku

zapomniałem o potomku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...