Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Słoneczka u nas brak :evil: Kolejny powód do takiego nastroju.

 

Jestem kilka stówek do tyłu. A było tak: wczoraj rano miałam umówioną koparkę na przekopywanie drogi aby podłączyc się pod wodociąg. Wcześniej ustaliłam z wodociągami, że mam im zgłosić podłączenie, rozkopać i oni w ciągu 2-3 godzin przyjadą. Więc umawiam koparkę na 7 rano i jadę do wodociągów. Niestety facet z wodociągów stwierdził, że on może dopiero jutro, czyli dzisiaj. Nie pomogły tłumaczenia, że wcześniej inaczej mówił, że koparka czeka itd., itp. A więc koparka nie może czekać bo ma robotę 20km od mojej działki i nie będzie jej sie opłacało na pół godziny wracać, aby przekopać drogę. Więc szukam nowej, jakiejś z okolicy. Ale nikomu nie oplaca się przyjechać na pół godziny. W końcu umawiam się z facetem na podwójna stawkę. No i dzisiaj od rana kopią i szukają rury, która miała być przy samej drodze i na głębokości 1,5m. (według pana od wodociągów). Szukali 2 godziny (tyle pracowała koparka) Znaleźli kilka metrów w głąb sadu aroniowego sąsiada (jeszcze nie widział tego pobojowiska na swojej posiadłości) Rura była na głębokości niecałego metra więc oczywiści koparka ją zachaczyła. I na tę fontannę przyjechali z wodociągów. Panowi stwierdzili, że jak to zrobią sami to 400 jak zglosimy to 1500. :evil: :evil: :evil: Zrobili a jak. i pewnie jeszcze sie cieszyli. No i jak sie nie wkurzać. :evil: Ale oczywiście nikogo nie interesuje, że źle podano mi miejsce i głębokość usytuowania rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jamles

    4953

  • tola

    4546

  • tomek1950

    3920

  • Aga J.G

    3894

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malinka rozumiem twoje nastawienie..na szczescie moja rura z woda byla tam gdzie powinna być, a wogle to stwiedzilem ze nie bede sie użerał z wodociągami i zlecilem całą robote gościowi ktory takimi rzeczami sie zajmuje.. zrobili wszystko co trzeba, i koparke mieli swoja, i z wodociagami sie dogadali i odbior zalatwili... full serwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, śliczna wycieczka, te bramki, kamień, mmmmmm

 

nie wiem, jak Wam zaserwować fotograficznego drina, więc będzie wirtualne....

 

 

Ja zaserwuję za siebie i za Ciebie, starczy dla wszystkich, tylko prosze nie wybrzydzać :D

http://www.holee.host.sk/obrazki/fotki/sklep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...