Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać i dlaczego.


NOTO

Recommended Posts

Kupiłem w tym tygodniu K 5.2012. Fajna. Umyłem auto, ale gąbka naturalnie nieodzowna. Mam taras z płytkami o strukturze kamienia. Tu myjka pokazała klasę, T-Racer dokładnie. Niczym tego nie mogłem domyć. I jeszcze ślady na białej elewacji po kocie też dało radę. Zastanawiam się tylko nad dobrym, acz niezbyt żrącym środkiem do elewacji. I aktywną pianę jeszcze muszę spróbować (na takie szybkie mycia). Plus hydrowosk.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myjka ciśnieniowa to jedno z bardziej przydatnych urządzeń domowych. Nie wiem skąd się wziął pogląd, że używa się jej głównie do mycia samochodu. Świetnie sprawdza się przy myciu podjazdu, elewacji, czyszczeniu dywanów, różnych naczyń itp. itd.

 

Jak każde urządzenie wymaga aby o niego odpowiednio zadbać. Jeśli pozostawia się myjkę na na mrozie bez jego wcześniejszego osuszenia, to trudno się dziwić, że potem nie chce działać. Bez znaczenia czy jest to taka czy owaka firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Kupiłem- Makita HW 101 (ok 300 zł - metalowa pompa) - na razie wszystko w porządku. Przy myciu samochodu trzeba uważać bo potrafi zrywać słabo trzymającą się farbę czy naklejki. Ładnie domywa różne zakamarki których gąbką nie jesteś w stanie domyć (np. felgi)

Myłem nią już okna - świetnie nadaje się do umycia kosiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 2 years później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Mam takie pytanie

w 2013 roku kupiłem myjke KÄRCHER K 5.2012

używam jąk tylko pod wodę z kranu z dodatkowym filtrem sporadycznie do mycia samochodu i co roku jestem na serwisie z tym gównem .

Na początku zdechłą elektronika (wada produkcja )

Potem stało się coś z czujnikiem ciśnienia

w tym roku znowu to samo z tym ciśnieniem

 

Kupiłem w KÄRCHER CENTER , trafiłem taką sztukę czy te produkty są takiej podłej jakości ?

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Kupiłem w tym tygodniu K 5.2012. Fajna. Umyłem auto, ale gąbka pnaturalnie nieodzowna. Mam taras z płytkami o strukturze kamienia. Tu myjka pokazała klasę, T-Racer dokładnie. Niczym tego nie mogłem domyć. I jeszcze ślady na białej elewacji po kocie też dało radę. Zastanawiam się tylko nad dobrym, acz niezbyt żrącym środkiem do elewacji. I aktywną pianę jeszcze muszę spróbować (na takie szybkie mycia). Plus hydrowosk.:)

 

Witam serdecznie ja zastanawiam się nad wyborem tej myjki i pytanie czy z wiadra sama też pociągnie pytam bo nie mam pociagnietej wody przy ścianie jak to inni mają ewentualnie ze studni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 years później...
  • 1 month później...
  • 5 months później...

Ja używam myjki Lavor, zdjęcie poniżej.

Dałem za nią ze 2 lata temu 399zl na allegro.

Do użytku okolodomowego sprawdza się wyśmienicie,kostkę na tarasie czy podjeździe czyści bardzo fajnie, auta w tym moją Bestie czyści rewelacyjnie.

Osobiście nie widzę sensu płacić więcej za myjke,ale nie jestem biorcą 500+ i może dlatego :D

 

20210601_224307_copy_2268x3024.jpg

 

Nie prowadzę myjni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...