Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?  

203 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W sklepie z parapetami mówiono mi, że powinny wystawać kilka cm więcej, żeby zakryć grzejniki (jeśli są). Grubość to 3-4 cm, ale to zależy z czego wykonany jest parapet. Mnie się nie podobają takie cienkie na 1,5-2cm. I też wolę kanciaste niż obłe :)

 

a jaką grubość parapetu polecacie i na ile powinien odstawać od ściany, żeby było ciekawie, ładnie i funkcjonalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

aha i dodam, że u rodziców już są 10 lat, nie farbują od doniczek itp, nie widać na nich kurzu - w użytkowaniu super, dlatego robię takie same.

No i cena też robi swoje - 380 zl za m2 a 6 parapetów u nas to ok 2m2. Dzis dostanę wycenę z montażem to mogę podać jeśli ktoś będzie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych województwach, ale u mnie właśnie konglomerat i plastik sa w podobnych cenach. Na f-rze mam rozpisane na sztuki - 11 parapetów z konglomeratu o szer. 25 cm i różnych długościach (w przedziale od 66 do 246 cm) kosztowało mnie 1200 zł z VAT (chyba do odliczenia). Też zastanawiałam się nad kolorem marmuropodobnym, ale ostatecznie wybrałam białe i uważam, że świetnie się komponują w białymi ramami okien i kolorowymi ścianami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...