Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?  

203 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Wywalcie parapety betonowe.

Nakładki to substytut.

Proponuję drewniane lub z płyty meblowej.

Będzie ładnie i ciepło.

Sama wymiana to sprawa prosta. Troszkę kurzu ale moim zdaniem warto.

Edytowane przez Zbigniew100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Przyszedł czas na wymianę parapetów... Wiem,że trochę nie ta kolejność, ale tak wyszło. Doradźcie mi proszę jaki wybrać parapet do tego wnętrza. Nie chciałabym aby parapet podzielił ściany i znacząco odstawał od reszty pomieszczenia, dlatego musiałoby być chyba coś z tworzywa ramy okiennej. Asortyment na rynku jest bardzo bogaty jeżeli chodzi o parapety, dlatego sama już nie wiem co byłoby najlepsze. Zależy mi aby pasował do wnętrza, był dobry w użytkowaniu i w rozsądnej cenie. Zdjęcia są kiepskiej jakości bo robione przez komórkę. Obiecuje, że zrobię nowe zdjęcia po wymianie parapetów z panelami zasłonowymi w oknach, które czekają na powieszenie bo miałam wstawić w innym wątku założonym przeze mnie, który dotyczył dekoracji okna. No to co pomożecie? Edytowane przez bluezee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam zrobiła taki box który by zakrywał grzejnik i był jednocześnie parapetem, np z białego laminatu.

Parapet potem przejście w pionową taflę, a w niej jakies otwory geometryczne powycinać, a jak lubisz na całkiem nowocześnie to leszcze wsadź tam ledy to będziesz miała lampkę wieczorem.

Swego rodzaju konsola się z tego zrobi, na drinków odstawianie gdy party, na choineczkę gdy zima, na tulipanu wiosną i kasztany w szklanym wazonie jesienią... a tak mnie wyobraźnia poniosła :)

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...